LinnStrument 128 - вражаючий цифровий музичний інструмент

Роджер Лінн в своїй промові на Grammy в 2011 році говорив про те, що центральну роль в обезлюдненні сучасної музики зіграла барабанна установка LM1, випущена ним ще в 1980-х. У 2014 році Лінн випустив цифровий музичний інтерфейс під назвою LinnStrument, розроблений для того, щоб надати музикантам більше можливостей для акустичного звучання. А тепер цей розробник електронних музичних інструментів випускає більш компактну і доступну версію свого пристрою: LinnStrument 128.

Перший LinnStrument був як прототип представлений ще чотири роки тому, але до комерційного ринку так і не дістався аж до 2014 року. І тоді він вже вражав своєю нотною панеллю, що реагує на дотики. Купити його можна було за 1799 $ або безпосередньо через Linn за 1400 $. Це був потужний професійний інструмент. Таким він і залишається, але лінійка оновлюється полегшеною моделлю LinnStrument128.

Як і оригінал, LinnStrument 128 йде зі сталевою верхньою панелькою, алюмінієвими шасі й бічними панелями, виконаними з вишневого дерева. Підтримує контактне сприйняття в координатах X, Y і Z з розпізнаванням швидкості моменту удару по тач-панелі та відчеплення від неї. Нотну поверхню було зменшено з розмірів 476 х 153 мм до розміру в 305 х 153 мм. На новій панелі ми бачимо 128 нот з RGB-підсвічуванням замість 200. Номер доступних октав був знижений з п'яти до чотирьох, також новий зменшений інструмент став значно легшим за свого попередника. Модель 128 важить 1.8 кг.

Музичний інструмент LinnStrument 128

Підключається інструмент LinnStrument 128 тільки через USB, працює на тому ж програмному забезпеченні, що і основна модель. Він включає в себе арпеджиатор коливань і поліфонічний покроковий секвенсер, анонсований раніше. У відкритий продаж LinnStrument 128 відправиться вже 14 листопада. Продаватися буде за ціною 1199$, але при покупці безпосередньо від виробника вартість знижується до 999$. У позначену вартість вже входить безкоштовна доставка інструменту по світу (але не включені внутрішні американські податки).

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар