Mogees Play перетворить будь-яку поверхню на музичний девайс

Mogees Play — новий пристрій, представлений стартап-компанією Mogees з Лондона. Завдяки цьому пристрою можна будь-яку поверхню перетворити в простір для ігор, створення музики або навчання. Фізичні рухи в комбінації з програмним забезпеченням і залізом пристрою пропонують користувачам новий креативний шлях для роботи з цифровими пристроями.

Пристрій mogees play

Пристрій Mogees Play буде поставлятися з трьома додатками на iOS від розробників. Перше   — Mogees Pulse. Це гра на ритм, почасти нагадує Guitar Hero. Друге   — Mogees Jam. Це кишенькова звукозаписуюча студія. Додаток дозволяє зберігати ритми, мелодії і музичні цикли, використовуючи акустичні можливості будь-якого об'єкта, до якого "дотягнеться" сам пристрій. Третій додаток   — Mogees Keys. Це розумні клавіші, на яких можна самостійно набирати мелодії, що засіли в голові, підбирати акорди і взагалі працювати зі своєю музикою.

Один з інженерів-розробників повідомляє:

— Коли ти   — десятирічна дитина, у тебе знайдеться стільки креативу, скільки, мабуть, за все життя не набереться. Але дуже часто процес створення музики не виглядає як веселий, він перетворюється на рутину, здатну знищити дитячу творчість. Ми хотіли зламати цю парадигму.

Пристрій mogees play

Так як це працює? Пристрій Mogees Play являє собою портативний сенсор невеликого розміру. Пристрій прив'язується до смартфону або планшету, додатки запускаються. Будь-яка поверхня, будь то стіл чи підлога, тепер зможе перетворитися в робочу поверхню для творчості. Навіть іншу людину можна буде використовувати в якості такої робочої поверхні. Пристрій уловлює вібрації, які виробляються при зіткненні пальців або інших предметів з поверхнею, а потім обробляє їх. Після обробки даних з ними можна починати працювати через додатки.

Пристрій mogees play

Представники стартапу додають:

— Mogees Play розроблений для музики   — програвання її, створення. Вам не потрібні будуть музичні інструменти або контролери, або джойстики   — неважливо. Все, що вам буде потрібно для створення музики   — наш пристрій і смартфон. З цим набором ви зможете грати абсолютно де завгодно: на парковій лаві, чашці з кавою, аероплані ... Звичайно, якщо літак буде у вас під рукою.

Програмне забезпечення творці пристрою зробили відкритим для розробників. Таким чином всі бажаючі можуть спробувати створити ПО для більш креативної роботи з сенсором в майбутньому. Замовити собі такий пристрій можна за 65 $ через Kickstarter. Відправлення за попереднім замовленням почнеться вже у вересні.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар