Наскільки гарні навушники Bragi The Dash? Розбираємося і оглядаємо

Більшість фітнес-трекерів носять на зап'ясті, але це зовсім не так з бездротовими навушниками Bragi The Dash. Представлений як перший в світі слухають фітнес гаджет, вони обіцяють відстежувати вашу діяльність точно так же, як браслети Xiaomi, Fitbit або Jawbone. Ми вдячні інтернет-магазину iLounge.ua, за те що вони надали цей чудо-гаджет нам для огляду, у них ви знайдете і інші популярні моделі бездротових навушників за низькими цінами. Давайте більш ретельно розглянемо їх з усіх боків.

Безумовно, вони працюють як навушники, транслюючи музику по бездротовому зв'язку з вашого телефону, через канал Bluetooth. І якщо ви не хочете носити з собою свій телефон під час роботи або заняття спортом, тоді The Dash пропонують 4 ГБ вбудованої сховища - просто заповніть його за допомогою плейлистів і все. Пристрій також здатне забезпечувати звукову зворотний зв'язок, при цьому злегка роботизований жіночий голос буде нагадувати про вашу статистику.

Дизайн і настройка

Перші враження від використання дуже позитивні і хороші. Навушники поставляються в красивій дизайнерської розкладний коробці. З огляду на, що вони здатні зберігати тисячі пісень, відстежувати показання фітнесу і вашої активності, і пропонують бездротову зв'язок по Bluetooth - The Dash, при цьому, не особливо громіздкі. За розмірами вони лише трохи більше, ніж стандартні навушники, і не мають ніяких шнурків або пульта дистанційного керування, де часто розташовується акумулятор. Також тут немає ніжки як у Apple AirPods.

Навушники Bragi The Dash

Завдяки трьом парам вкладишів, які поставляються разом з усім комплектом, навушники цілком комфортні в носінні. Ті призначені для зручної посадки в вушному каналі, і діють як шумоізоляція - зводячи до мінімуму фоновий шум. Ви також можете включити шумозаглушення для подальшого блокування небажаних звуків. А завдяки вбудованим кільком мікрофонів, можна включити "звукову прозорість", щоб чути все що відбувається біля вас.

Щоб керувати ними, ви або натискаєте на навушник, або прокручуєте його: лівий відповідає за управління активністю, а правий - відтворення музики. Натисніть і утримуйте ліву кнопку щоб увійти в меню дій, щоб вибрати потрібну дію натисніть ще раз. Без дисплея, спочатку це виглядає трохи заплутано, але це справа часу - ви дуже швидко звикнете до навігації. На жаль, технологія ще трохи сирувата, і при нашому тестуванні навушники занадто часто втрачали зв'язок зі смартфоном.

Додаток і відстеження активності

Доброю новиною є те, що вам не потрібно брати з собою телефон на коротку пробіжку або прогулянку, оскільки вбудована пам'ять дозволить вам закачати безліч треків. Примітно що в такому режимі музика грає без будь-яких проблем. Почніть заняття спортом - бігом, плаванням або їздою на велосипеді, і Dash стежитимуть за вашою роботою.

Бездротові навушники Bragi The Dash

З інтервалом в п'ять хвилин, або кожен раз, коли ви двічі натискаєте на лівий динамік, він буде озвучувати інформацію про ваші успіхи. Це включає в себе просту статистику, наприклад, скільки часу ви тренуєтеся, кількість пройдених кроків, частоту серцевих скорочень, відстань, витрачені калорії, швидкість пересування (для їзди на велосипеді) і довжину запливу (для плавання). Це відмінний спосіб дізнатися про ваші успіхи, і зробити це дуже легко, але на жаль, є і підводні камені.

Пристрій не зберігає ваші тренування в пам'яті, тому, як тільки ви закінчите, дані пропадуть назавжди. Досить велика помилка з боку компанії. Єдиний спосіб зберегти дані тренування - синхронізувати Dash з телефоном заздалегідь, але це означає, що ви повинні взяти телефон, з собою на тренування, що не завжди зручно.

Bragi The Dash

Ви також можете синхронізувати навушники з телефоном попередньо будинку, а потім, залишивши його, відправлятися на пробіжку. Прийшовши дамою натискаємо кнопку стоп - дані збережені, але це додасть час, і зайву відстань вашої тренуванні. Або вам потрібно вибратися з басейну, потім піти в душ і повернутися в свій шафку до "закінчення" вашої тренування, що також вплине на точність показань. Погодьтеся, не зовсім зручно.

З додатком все в порядку - зрозуміле, барвисте і з відмінним дизайном, але Bluetooth з'єднання іноді втрачається. Це може дратувати, оскільки ви купуєте продукт з бездротовим зв'язком за досить великі гроші.

Термін служби батареї і зарядка

Ви отримуєте красиві навушники в акуратному маленькому кейсі, який можна підключати до комп'ютера або до будь-якого іншого джерела живлення через micro-USB. Самі вкладиші виробляють в ньому зарядку, тому він виступає в ролі зовнішнього акумулятора, коли ви знаходитесь далеко від джерела живлення.

Місце зарядки навушників трохи намагнічене - для їх кращої стійкості. В процесі експлуатації кейс може світитися різними кольорами: червоний сигналізує про низький, зелений про повну загальну середню, синій про повному заряді батареї. Під час зарядки кейс блимає синім кольором, а індикація на ньому і на самих навушниках пульсує синхронно один з одним, що досить круто.

В результаті ви отримуєте близько трьох годин використання Bragi The Dash, перш ніж вони зажадають зарядку. Цього більш ніж достатньо для тренувань, але якщо ви слухаєте музику цілий день, то вам потрібно взяти з собою зарядний пристрій. Ємність батареї кейса складає 2200mAh, що забезпечує 5 повних зарядок навушників.

Комплектація навушників Bragi The Dash

Чи варто купувати Bragi Dash? Нам би хотілося порекомендувати The Dash, але, на жаль, пристрій не так добре вигострить, яким має бути. Якість звуку гарна, і працездатність в цілому вражає. Але існує занадто багато дрібниць, які вимагають вашого розуміння і уваги перед їх покупкою. На даний момент, ті ж Jabra Elite Sport є кращим варіантом.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

1 Коментар

  • Сергей
    Сергей Понеділок, 28 серпня 2017, 17:17

    Я бы взял jabra sport elite

    Коментувати

Залишити коментар