Навушники Beoplay H5 підлаштовують звук під навколишнє оточення

Трохи більше місяця тому компанія Bang&Olufsen представила нову модель спікерів. І тепер знову засвітилася в аудіо-індустрії, продемонструвавши дизайнерські розумні навушники-вкладиші. Навушники Beoplay H5 забезпечені модулем Bluetooth 4.2 з системою Digital Sound Processing, яка, за словами розробників, відкриє користувачам нові двері в світ динамічного звуку. Користувачі можуть зв'язати навушники по Bluetooth з додатками на Android, iPhone і Apple Watch. І через додатки перемикати режими прослуховування, розроблені інженерами компанії.

Навушники Beoplay H5 від

Кожен режим розроблений для певної обстановки. Наприклад, для спортзалу, ранкової поїздки на роботу або розслаблення будинку під прослуховування подкастів. Звичайно, також є можливість налаштовувати програвання самостійно. Додаток дозволяє контролювати тональності.

Ви можете використовувати програму і для того, щоб стежити за рівнем заряду навушників. Розробники обіцяють 5 годин безперервної роботи без додаткової підзарядки. До речі, про зарядку. Ви не знайдете ніде на навушниках Beoplay H5 порту для microUSB. Замість цього в комплектації вкладишів є окремий зарядний блок з вбудованими магнітами.

Зарядка навушників beoplay h5

Конструкція навушників допомагає при необхідності зберігати заряд (і не втрачати самі навушники). Коли вони вам не потрібні, ви можете просто обернути їх навколо шиї і скріпити між собою магнітами. Так вони точно ніде не загубляться, а увіткнути їх назад в вуха - секундна справа. Коли затички з'єднані магнітами, пристрій автоматично вимикається, щоб не працювати в холосту і не витрачати зайву енергію.

Кабель beoplay h5 зроблений з плетеного текстилю

Навушники Beoplay H5, а з ними і кабель, що з'єднує їх, виглядають дуже стильно. Кабель зроблений з плетеного текстилю, він комфортно відчувається на шкірі, коли навушники висять на шиї, а також захищає електроніку від попадання бруду або поту. Корпус самих затичок зроблений з текстурної гуми і пластика з алюмінієвої платівкою зверху. Як і кабель, корпусу навушників розроблені спеціально для того, щоб у внутрішню електроніку не потрапило нічого зайвого.

Сім різних затичок в комплекті до beoplay h5

Учасники отримають сім різних затичок в комплекті. З затичок ви без проблем зможете підібрати ту, яка найкраще підійде під розмір вух. Затички покриті спеціальною оптимізованою під спорт плівкою. Замовляти навушники Beoplay H5 можна вже зараз, ціна оголошена в 249 $.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар