Bose дозволить дітям зібрати свій власний спікер

Тільки недавно випустивши бездротову версію своїх флагманських навушників, що пригнічують зовнішні шуми, розробники з Bose вирішили не зупинятися на досягнутому і представили Bluetooth-пристрій, який орієнтований на більш юну аудиторію. Девайс Speaker Cube представляє собою компактний спікер, який дозволить дітям зрозуміти, як працюють сучасні аудіо-технології. Пристрій призначений для дітей від 9 років і старше.

Speaker Cube від Bose

Speaker Cube зібрати можна без будь-яких додаткових деталей або інструментів. Батьківські нагляд і підтримка теж не будуть потрібні, тут все дуже просто і зрозуміло. Інструкції зі збору дитина отримує через додаток на iOS. Через нього дається базова інформація про те, як працюють магніти і електромагніти, а заодно пояснюється принцип роботи спікерів і звукових систем.

Speaker Cube від Bose

У додатку також міститься цікава інформація про різну частотність та форми коливання сигналу. Якщо ваші діти зацікавляться, вони зможуть самостійно копнути глибше і зрозуміти, які принципи дії стоять за звуком, що виходить з колонок. Не зацікавитися, коли чудеса електроніки відбуватимуться прямо на твоїх очах, неможливо.

Speaker Cube від Bose

Всі коннектори і складові деталі позначені, дитина не заплутається в проводках і компонентах. Запчастини виконані з більш міцних матеріалів, ніж звичайні. Так, щоб в процесі збору спікера ніяка деталь не могла пошкодитися в руках дитини. Зовнішній вигляд пристрою можна адаптувати під себе, вибравши один з восьми корпусів і визначивши колір підсвічування, яка буде пульсувати під біти музики зі спікера.

Speaker Cube від Bose

Коли пристрій зібрано, в руках дитини виявляється квадратний спікер, кожна сторона якого має довжину 12 см. Важить готова колонка 794 грами. Представники Bose повідомляють, що якість звуку ні в чому не поступається іншим їх продуктам. Музику програвати можна як по Bluetooth, так і через аудіо-джек 3.5 мм.

Speaker Cube від Bose

Дитячий набір для збору власного спікера (в комплекті з яким йдуть навіть ножиці та ізолента) буде коштувати 150 $. Інформаційний додаток від розробників з інструкціями по збору є тільки для користувачів iOS. Але коли пристрій буде зібрано, він зможе програвати музику з пристроїв на інших операційних системах через Bluetooth 3.0.

& nbsp; Speaker Cube від Bose

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар