Jungle - навушники і сонячні окуляри в одному флаконі

Іноді найкрутіші ідеї отримують дивні й жахливі назви. Ось, наприклад, пристрій Zungle. Розробникам спочатку прийшла в голову чудова думка поєднати сонячні окуляри з парою навушників на основі кісткової провідності. А потім вони вирішили назвати свій пристрій Zungle Panther — взагалі геніальна думка (насправді — ні). При цьому запущена на Kickstarter кампанія вже перебила вдвічі первісну фінансову мету розробників. Позначку в 100 000 $ кампанія перейшла всього за сімдесят годин.

Навушники окуляри Zungle

Навушники окуляри Zungle - принцип роботи

У пристрої Zungle є все, чого ти чекаєш від бездротових навушників. Це можливість програвати аудіо-записи через Bluetooth, управління без рук за допомогою вбудованого мікрофона і аудіо-контроль через поворотний перемикач в формі коліщатка. Та й тачпад для управління розробники планують прикрутити. Навушники використовують кісткову звукову провідність для того, щоб програвати аудіо-записи. Таким чином твої вуха залишаться відкритими і вільними для всього того, що твоє оточення пропонує тобі почути.

Окуляри навушники Zungle

Окуляри навушники Zungle USB підключення

Окуляри навушники Zungle

При всіх своїх перевагах технологія програвання аудіо по кістковій системі має і недоліки. На відміну від інших бездротових навушників ці не наближаються за тривалістю життя батареї до самих смартфонів. У той час коли будь-яка інша сучасна пара навушників програє не менше 8 годин музики на одному заряді батареї, навушники Zungle Panther протримаються лише чотири години. А після цього тобі доведеться ще на цілу годину ставити їх заряджатися.

Про те, як круто навушники виглядають, говорити не будемо. Суцільна краса в очах тих, хто дивиться, і таке інше. Але ми можемо з упевненістю сказати, що лінзи сонячних окулярів того ж розміру, що й у Oakley Frogskins (лінзи змінні). Так що, якщо вам подобаються подібні моделі, вам час оформляти передзамовлення через Kickstarter. Навушники-окуляри, коли кампанія зі збору коштів закінчиться, будуть коштувати 109 $ за одну пару. Але поки ще є можливість замовити пристрої з найпершої партії по 99 $. Кампанія закінчиться 16 липня. Поставлятися Zungle будуть в п'яти різних колірних гамах. Перші відправки за попереднім замовленням почнуться вже в листопаді цього року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар