Навушники Nura підлаштовуються під вухо слухача

Твої батьки не брехали тобі, дорогий читачу. Ти — дорогоцінна і унікальна сніжинка. Ну, твої вуха так точно це унікальний апарат. Але сам ти, звичайно, теж нічого.

Так ось, твоїм унікальним вухам потрібні найбільш комфортні навушники. І при виборі важливо враховувати не тільки розмір вуха, але ще і його форму, сам слух і цілу купу дрібниць, про які ми практично не замислюємося. Кілька великих компаній вже намагалися розібратися з цією проблемою. Так в Harman навушники постачали скануючої технологією, щоб по частотності звуку визначити форму і контури вушного каналу носія.

Навушники Nura

Стартап-компанія Nura з Мельбурна зі своїми новими навушниками збирається набагато глибше закопатися в проблему. Завдяки комбінації фізичних компонентів і програмного забезпечення ці навушники зможуть дати слухачеві дійсно ідеальне та безпечне звучання. Навушники зніматимуть "відбиток" з кожного вуха носія, щоб оптимізуватися спеціально під особливості його вушного каналу.

Навушники Nura

Поки компанія представила тільки фінальний прототип і відкрила збори на Kickstarter на виробництво. Навушники Nura являють собою комбінацію з повністю закриваючого вуха навушника і вкладишів. Це реально виглядає дивно, але, не хвилюйтеся, ви швидко зможете до них звикнути. Внутрішня пара навушників, коли носій починає їх використовувати, трохи трясеться, щоб зайняти правильну позицію всередині вуха.

Навушники Nura

Далі додаток від розробників визначає, що обидва внутрішніх навушника встали на свої місця. Починається процес сканування, який найбільше нагадує тест на слух. Додаток через навушники Nura посилає звуки з різними частотами і реєструє відгук вушного апарату. Весь процес займає 30 секунд, проводити його необхідно тільки один раз для калібрування звуку. Після зібрані дані передаються на фізичні компоненти навушників і зберігаються, користувач зможе без проблем перемикати їх з одного пристрою на інший (за допомогою роз'єму Lightning) і продовжувати слухати налаштовану спеціально під нього музику.

Тут також є налаштування басів, які стали однією з основних причин використання подвійного формату навушників в конструкції.

А тепер про ціну. Приготуйте викласти 399$ за пару що настроюються навушників Nura, коли вони з'являться у відкритому продажі. Хоча, якщо тебе не лякають такі стартапи і ти хочеш трохи заощадити, можеш здійснити попереднє замовлення на Kickstarter, навушники обійдуться трохи дешевше.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

1 Коментар

  • Слон
    Слон Понеділок, 13 червня 2016, 19:53

    Какая то мура а не нура. Вжысть бы не купил.

    Коментувати

Залишити коментар