Tivoli Audio запускає кампанію на Kickstarter на виробництво інтернет-радіо

За останні кілька років компанія Tivoli Audio з Массачусеттса заробляла собі репутацію в сфері розробки високотехнологічних інтернет-радіоприймачів. Класичний стильний дизайн пристроїв компанії поєднується з можливістю онлайн-з'єднання, що дозволяє користувачам слухати регіональні станції з усієї країни.

Раніше в березні засновник компанії Том ДеВесто (який колись допомагав керувати компанією Cambridge Soundworks), представив Como Audio, набагато більш просунутий і стильний радіо-пристрій, за характеристиками обганяє своїх попередників. Сьогодні в Нью-Йорку компанія продемонструвала пару нових пристроїв, Solo і Duetto, які відмінно підійдуть для використання в домашніх умовах.

Інтернет-радіо Tivoli Audio Solo

Інтернет-радіо Tivoli Audio Duetto

Девайси схожі один на одного за характеристиками, однак, як стає зрозуміло з їх назв, Solo за розмірами менше, ніж Duetto. Перший пристрій оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю в 2,8 дюйма, а друге в 3,2. Duetto також призначений для використання в великих приміщеннях. Обидва радіо включають в себе кілька аудіо джерел, вбудовану сумісність зі Spotify, інтернет-радіо з доступом до 20 000 станцій і подкастів, Bluetooth коннектор і, звичайно, старий добрий модуль для прослуховування FM-радіостанцій, налаштувати який можна за допомогою антени, розташованої на задній панелі пристрою.

Інтернет-радіо Tivoli Audio Solo біле

Обидва пристрої виглядають, чого і слід було очікувати від Tivoli Audio, вельми непогано. Поставлятися будуть в різних колірних гамах і корпусах.

Музику на радіо можна налаштувати в шести різних ефектах. Обидва девайса, як Solo, так і Duetto, оснащені тридюймовими низькочастотними динаміками і підсилювачами потужністю в 60 Ватт. Контролювати і налаштовувати радіо можна як через сам пристрій, так і з'єднавшись із спеціальним додатком, що працює під операційними системами Android і iOS. Роздрібна ціна на радіо Solo встановлена в 299 $, а пристрій Duetto обійдеться покупцям на 100 $ дорожче. Оформляти передзамовлення можна буде через кампанію на Kickstarter, а відправка пристроїв за попереднім замовленням стартує восени.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар