Новини компанії Bose

Навушники Bose SoundSport Free стануть по-справжньому бездротовими

Компанія Bose, схоже, намагається прорватися в гонку "по-справжньому" бездротових навушників зі своїми новими SoundSport Free. Вони націлені на ту категорію потенційних покупців, яким необхідна пара навушників для активної діяльності і тренувань. Модель пропонує ряд корисних функцій спеціально для спортсменів. Наприклад, вони стійкі до потрапляння води. І не почнуть барахлити від вашого зайвого потовиділення. Вони також оснащені антеною, завдяки якій ви отримаєте надійний сигнал, незалежно від того, де будете перебувати.

Bose дозволить дітям зібрати свій власний спікер

Тільки недавно випустивши бездротову версію своїх флагманських навушників, що пригнічують зовнішні шуми, розробники з Bose вирішили не зупинятися на досягнутому і представили Bluetooth-пристрій, який орієнтований на більш юну аудиторію. Девайс Speaker Cube представляє собою компактний спікер, який дозволить дітям зрозуміти, як працюють сучасні аудіо-технології. Пристрій призначений для дітей від 9 років і старше.

Кращі перекриваючі шум навушники від Bose нарешті стали бездротовими

У Bose дуже люблять говорити про те, як вони винайшли перекриваючі шум навушники. Винайшли, так. Ось тільки в гонці навушників на сучасному ринку компанії це не давало ніякогї переваги. Аджеж навколо бездротові девайси. І тут нарешті Bose довели свої найкращі навушники, QuietComfort, до бездротової лінійки. Повністю бездротової.

Підписатися на цей канал RSS