Master Enhancer принесе живий концертний звук в будь-які навушники

Аудіо-інженер Джон Каша винайшов кишеньковий аудіо-підсилювач для того, щоб зробити звук чистішим, сильнішим і виразнішим незалежно від того, які навушники ви використовуєте. Пристрій назвали m.e. (Master Enhancer). Розробник обіцяє, що прослуховування аудіо-записів через нього можна буде порівнювати з присутністю на живому концерті. Ви зможете почути всі приховані інструментальні моменти і вокал виконавця без якихось зайвих шумів.

Підсилювач m.e. з одного кінця приєднується до пристрою, що відтворює музику, а з іншого — до ваших навушників. За розмірами девайс не більше за сірникову коробку — 43 х 28 х 16 мм.

Джон Каша говорить:

— У нас є компактний дизайн, інтегрований нами чіп і програмне забезпечення в одному пристрої. Наш рівень шуму виключно низький, а стерео поширюється набагато ширше і глибше, ніж на будь-якому іншому подібному підсилювачі. Зазвичай на записах складно повноцінно розчути гру на інструментах і вокал, але з цим підсилювачем ви будете чути все те, чого раніше ніколи не чули. Приєднайте m.e. до навушників за 1000 $. І навіть вони будуть звучати набагато краще, з більшою чистотою і відкликом басів, а також збільшенням всіх частот.

Підсилювач m.e.

Додатково повідомляється, що користувачі можуть очікувати до 80 годин роботи на одному заряді батареї. Заряджати підсилювач потрібно буде протягом усього лише 15 хвилин через USB-кабель.

Так що ж дійсно відрізняє цей компактний підсилювач від інших, подібних до нього, вже представлених на аудіо-ринку? За словами Джона Каші вони просто роблять звук голосніше. Вони не роблять нічого для збільшення діапазону стерео і чистоти звуку. Та й в більшості випадків вони самі будуть виробляти шуми і пропускати звук через фільтри, завдяки яким він стане досить каламутним.

Аудіо-підсилювач Master Enhancer

Раніше по-справжньому насолодитися звуком допомагали тільки дорогі професійні девайси. Залишається сподіватися, що наші вуха готові до тієї якості звуку, яку обіцяє підсилювач m.e.

Зараз проект Master Enhancer запущений як кампанія на Kickstarter. Вартість пристрою позначили в 49 $. Якщо все піде за планом, відправка підсилювачів почнеться вже в грудні.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар