Безшумний сабвуфер Basslet в формі наручного годинника

Пристрій Basslet це сабвуфер розміром з наручний годинник. Використовуючи нові аудіо-технології, цей девайс передає безпосередньо в твоє тіло всі біти і баси музики, яку ти прослуховуєш. З цим девайсом ти будеш буквально відчувати музику. В результаті ти отримаєш від прослуховування улюблених треків такі враження, яких не отримати з одними лише навушниками.

Розробники заявляють, що цей сабвуфер — справжній витвір інженерного мистецтва. У невелику коробочку, яка кріпиться на зап'ясті, стало можливим вмістити потужну аудіосистему. Для зовнішнього світу він абсолютно безшумний, але для носія створюється враження, що він буквально оточений звуком.

Сабвуфер Basslet в формі наручного годинника

Сьогодні музика завжди з нами. Ми слухаємо її по дорозі на роботу в метро, ​​включаємо під час приготуванні їжі на кухні, займаємося під неї в спортзалі й сидимо в літаках, заткнувши вуха затичками. А з Basset ми зможемо отримувати такі ж враження, як і від живої музики. Де завгодно.

З цим пристроєм вийде глибше занурюватися в комп'ютерні ігри або віртуальну реальність. Від того, що відбувається в грі ви будете отримувати фізичний відгук - удари і вибухи будуть віддаватися по всьому тілу. Максимальне занурення гарантовано.

Сабвуфер Basslet на руці

Прив'язати Basslet можна до будь-якого пристрою, який здатний відтворювати музику — до смартфону, ноутбуку, ігрової консолі. Так, навіть до твого старого плеєра. При цьому встановлювати якісь додаткові додатки на пристрій не буде потрібно. Ви просто закріплюєте Basslet на зап'ясті як годинник. І починаєте користуватися.

Сабвуфер Basslet, принцип роботи

На одному заряді батареї пристрій пропрацює 6 годин. Заряджається на повну менше, ніж за годину. Частотні характеристики   — від 10 до 250 Hz. Пристрій одержав джек в 3,5 мм для підключення, а також USB-роз'єм для зарядки. Важить пристрій всього 10 грам. Девайс підходить для щоденного використання, захищений від попадання поту або бруду, але не водозахищений повністю.

Робота над пристроєм велася протягом двох років. Для старту масового виробництва розробники запустили кампанію на Kickstarter. Зараз через цю платформу замовити девайс можна за 139 $, роздрібну вартість в перспективі планується встановити у приблизно 200 $. Відправлення за попереднім замовленням почнеться в грудні.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар