Бумбокс BeatBringer поверне музику на вулиці

Ми вже давно не бачили молодих людей, які гуляли б по вулицях зі здоровенним Бумбоксом на плечах. Хіба що в фільмах 80-90х. Але, схоже, сама ідея ще може знайти нове життя. Зустрічайте BeatBringer, ексцентричний рюкзак-бумбокс з вбудованим Bluetooth-спікером.

Бумбокс BeatBringer

Спікер-рюкзак кріпиться на спину. Пристрій здатний видавати звук в 110 Db завдяки шести неодимовим сабвуферам і двом динамікам в 25 мм, оптимізованим під використання поза приміщеннями. Він забезпечений чотирьохканальним підсилювачем, двома каналами в 75 вольт, двома каналами в 25 вольт і літієвою батареєю ємністю в 4 400 mAh. На нормальній та високій гучності такий бумбокс зможе без перерви працювати протягом 15 годин. Якщо ви вибираєтеся на якийсь фестиваль чи просто на всі вихідні в ліс, ви зможете придбати додатковий акумулятор і просто поміняти його, коли бумбокс BeatBringer розрядиться.

Бумбокс BeatBringer поверне музику на вулиці

Як і більшість переносних спікерів, BeatBringer зв'язується зі смартфонами або іншими аудіо-девайсами по Bluetooth, NFC або через звичайний аудіо-джек в 3,5 мм. У перспективі можна буде пов'язувати між собою відразу кілька спікерів. Користувачі зможуть створювати власні потужні музичні системи поза приміщеннями.

BeatBringer

Так як пристрій розроблено спеціально для вуличних паті, музичних фестивалів, скейтбордингу і простих прогулянок, воно обгорнутий у стійку до ударів оболонку з ABS-полімеру. Боятися ударів і падінь з рюкзаком за спиною не доведеться. Розробники повідомляють, що сабвуфери забезпечені композитною мембраною, яка робить їх захищеними від попадання води, але нічого не говориться про водозахист для динаміків або супутніх кабелів.

Сабвуфер BeatBringer

BeatBringer дуже далекий від звичних портативних спікерів, весь рюкзак важить 6 кг. Але це не так важливо, він реально привертає увагу. І, якщо ти встигнеш замовити один з пристроїв з лімітованої колекції, рюкзак буде розфарбований графіті-художником Becomeone, який зробить його по-справжньому оригінальним. Кампанія на Kickstarter буде запущена 14 липня.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар