SoundSense від Furenexo - простий гаджет для допомоги людям з глухотою

Навігація по вулицях для глухих людей може виявитися проблематичною. Але інваліди з глухотою пристосовуються, орієнтуються і пересуваються так, ніби у них немає ніяких обмежень дієздатності. Але все ще залишаються ситуації, які можуть виявитися для них більш небезпечними, ніж для інших людей. Вони не можуть почути пожежну сигналізацію або вогнепальні постріли.

Пристрій SoundSense   — компактний девайс, який відстежує зовнішні шуми і, в разі можливої небезпеки, попереджає про це користувача.

Девайс вийшов маленьким і дуже простим. Дуже. Мікрофон передає сигнали на мікрочіп, який обробляє їх і виділяє раптові підвищення гучності. Коли пристрій індексує таке підвищення, він починає вібрувати та мигати. Батарея тримає заряд протягом дня, заряджається через USB.

Розробники повідомляють:

— Ми не створювали нічого, що могло б стати революційним проривом для людей з обмеженою дієздатністю. Але людям, які планують вийти на прогулянку або взагалі відправитися в незнайоме місто, ми хотіли дати можливість відчувати себе в більшій безпеці. Якщо щось навколо них піде не так, вони будуть про це попереджені.

Розробка SoundSense від Furenexo

Так як це не медичний пристрій, його можна відправити на продаж моментально, без схвалення FDA. Він дуже дешевий, в перспективі може продаватися в аптеках або, наприклад, видаватися користувачам в центрах підтримки глухих людей. Вартість на Kickstarter оголошена в 25 $, але в перспективі може бути знижена. Більш того, схема пристрою доступна в мережі. Хто завгодно зможе завантажити її і спробувати зібрати власну версію.

SoundSense

Компанія-розробник, Furenexo, для тестування вдавалася до допомоги різних благодійних американських організацій, наприклад, Helen Keller Services. Ця організація займається допомогою глухим і сліпим людям. Партнерство проходило на безоплатній основі. Розробники обіцяють, що пристрій SoundSense   — тільки перший крок, в перспективі планується звернути увагу на проблеми інших інвалідів.

Якщо ви думаєте, що SoundSense може допомогти вам або комусь, кого ви знаєте, оформити попереднє замовлення на пристрій можна вже зараз через Kickstarter.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар