Гарнітура Bonx для любителів активних видів спорту

Копатися по кишенях у пошуках телефону, коли ти знаходишся в процесі підкорення скелі або навпаки з'їжджаєш по засніженій трасі, взагалі не варіант. Саме тому для любителів екстремального спорту розробляється все більше гаджетів. Одним з таких став новенький Bonx, що дозволяє без проблем підтримувати зв'язок з вашими друзями, що вирушають підкорювати ту ж скелю. Працювати пристрій буде і в польових умовах, і на воді або ж і в снігу.

Гаджет був представлений Такахіро Міясакой, підприємцем і затятим шанувальником сноубордингу. Bonx розроблений спеціально для того, щоб члени груп лижників, сноубордистів, велосипедистів та інших спортсменів могли підтримувати зв'язок один з одним без допомоги смартфона. Для того, щоб це здійснити, розробники створили гарнітуру і супутній додаток для здійснення групових розмов.

Bonx, доступні кольори

Додаток дозволяє з'єднати між собою до 10 осіб, а також автоматично шукати інших користувачів поблизу. Ви об'єднуєтеся в один груповий дзвінок з друзями і можете спілкуватися скрізь, де тільки сигнал буде ловити.

Гарнітура Bonx, скелелази

Гарнітура пристрою значно проста у використанні. Вам не доведеться нічого натискати для старту розмови. Просто самі почніть говорити, мікрофон підхопить і все переведе на додаток. Всі прив'язані до групового дзвінку вас почують. Грубо кажучи, девайс Bonx працює за принципом уоки-токі, тільки носиться і без зайвих кнопочок. Він дає можливість звільнити руки і при цьому перемовлятися з товаришами по зв'язці або друзями, з якими ви скочується по схилу на лижах.

Гарнітура Bonx, гірські лижі

Розробники гарнітури Bonx стверджують, що в польових умовах девайс працює набагато краще, ніж всі аналогічні гарнітури. Він надає вам безперервне з'єднання. Але тільки якщо ви перебуваєте в зоні покриття мережі вашого оператора.

Пристрій забезпечений подвійним мікрофоном і системою усунення шумів. Він фільтрує вашу мову від, наприклад, шуму вітру. Для використання в екстремальних погодних умовах ця можливість Bonx найбільш корисна. Девайс заодно забезпечений голосовим помічником, який здатний активувати інтерфейс управління. Важить гарнітура лише 15 грам.

Гарнітура Bonx, велосипед

Одна гарнітура Bonx доступна для попереднього замовлення на Indiegogo за 78 $, дві можна замовити за 150 $. Відправка перших девайсів за попереднім замовленням почнеться вже в листопаді, якщо збори пройдуть за планом.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар