Нові ігрові навушники від Sennheiser

Що б ви хотіли, граючи в відеогру: просто чути, що зомбі десь поруч або все-таки мати можливість прислухатися і зрозуміти, що він знаходитися позаду вас зліва? У грі це стає питанням життя і смерті. В Sennheiser був представлений новий флагман, модель PC 373D, ігрові навушники. Які дадуть вам цю саму можливість прислухатися, завдяки настроюється еквалайзера, загорнутого в розкішну упаковку.

Нова модель не надто сильно відрізняється від свого попередника, ігровий 363D. Система з двох спікерів дозволяє домогтися звуку 7.1 Dolby Surround. Вона використовує форму вуха користувача для того, щоб симулювати багато ракурсів спрямований звук. А вбудовані датчики дозволяють переконатися в тому, що отримується звук чіткий і чистий. Мікрофон цих ігрових навушників перекриває шуми, використовуючи алгоритм їх зниження.

Ігрові навушники PC 373D від Sennheiser

Гучність змінюється за допомогою великого кругового циферблату на правій чашці. І якщо ви розмовляєте з ким-то в кімнаті (або збираєтеся розкрити величезну упаковку з чіпсами), відключити мікрофон буде дуже просто. Досить підняти його стійку вгору. Обидва пристрої управління розташовані зручно і уберігають користувача від того, щоб в процесі гри порпатися, шукати потрібні кнопки і плутатися в кабелі.

Система Surround Dongle

Еквалайзер до навушників PC 373D від Sennheiser

Нова модель зовні виглядає практично так само, як і попередник. За винятком невеликих червоних вкраплень на самих навушниках, мікрофоні і мікрофонної стійці. Тут встановлені ті ж вельветові подушечки на чашках і обідку.

Вельветові подушечки на чашках і обідку PC 373D

Так що ж тут принципово нового? Модель 373D оснащена системою, яку в Sennheiser назвали Surround Dongle. З її допомогою перемикатися між стерео режимом і окружним через одну кнопку на панелі управління, розташованої на кабелі. Звучить якось просто. Але з новим програмним еквалайзером користувач зможе сам вирішити, який з чотирьох окружних режимів йому задіяти, коли ця кнопка затиснута. Режими оптимізовані під основні гри, кіберспорт і музику. Четвертий режим нейтральний. Налаштування мікрофона також варіативні. Налаштуйте залежно від того, наскільки вам подобається слухати власний голос.

Ігрові навушники Sennheiser PC 373D вже доступні. Замовити їх можна за 259.99 $ .

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар