Necksound - розумний аудіо програвач у формі намиста

Necksound — новий незвичайний музичний пристрій. Його розробники на Kickstarter вже щосили обіцяють, що він стане революційним у сфері прослуховування музики при заняттях спортом.

Це аудіо-девайс, виготовлений з гіпоалергенного силікону. Виконаний він у формі шийного намиста. Дизайн пристрою спортивний. З ним можна буде прослуховувати музику або відповідати на телефонні дзвінки, не використовуючи навушників (хоча, джек для них в конструкції є). Чудово підійде для тих, хто хоче занурюватися в свою улюблену музику, але не готовий повністю відриватися від навколишнього світу.

Necksound — розумний аудіо програвач

Завдяки вбудованим направленим спікерам вуха користувача не блокуються навушниками. Він може чути звуки дорожнього трафіку, окрики інших людей, сигнали і сирени. При цьому гучність музики не піднімається настільки високо, щоб заважати іншим. Всю музику завантажити можна відразу на пристрій, його оснащено вбудованим плеєром з пам'яттю в 4 Gb (близько 1000 треків).

Necksound

З девайсом Necksound улюбленою музикою можна буде навіть ділитися. Через нього можна створювати спільні плейлисти для себе і групи друзів. Синхронізувати між собою можна 3 пристрої Necksound. Управління відбувається через додаток на смартфоні, що працює під системою iOS або Android.

Корпус гаджета зроблений з гіпоалергенного силікону, він стійкий до потрапляння вологи і пилу. Його розміри варіюються в залежності від діаметра шиї користувача. На діаметр 12-18 підійдуть S-M моделі, а на 18-24   — вже L-XL. Панель управління розташована посередині намиста. На ній кнопки включення/вимикання, регулювання гучності, перемикання треків. Для того, щоб відповісти на дзвінок, вам також буде досить натиснути на кнопку на самому намисті.

Аудіо програвач Necksound

Necksound орієнтовано на спортсменів, які регулярно слухають музику. Тому намисто оснащене магнітною системою, завдяки якій сідає чітко по горловині вашої футболки і не бовтається з боку в бік. Це особливо важливо для тих, хто займається активними видами спорту.

На масове виробництво Necksound розробники зараз збирають кошти на Kickstarter. Придбати для себе один такий пристрій можна за 100$. Відправка запланована на березень 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар