Jooki - музичний автомат для дітей

Jooki — це дитячий музичний програвач, управляти яким допомагають іграшкові фігурки, а не звичне меню з кнопками. Націлено девайс на самих маленьких любителів музики. Музичне сховище працює як спікер з Bluetooth і Wi-Fi. Управління відбувається за унікальною системою. Щоб вибрати, що саме слухати, необхідно просто переставляти іграшкові фігурки.

Музичний автомат для дітей Jooki

Орієнтований на дітей музичний автомат створений компанією трьох татусів, які хотіли дати своїм дітям можливість вибирати і слухати музику без чергового відволікаючого екрану. Гаджет розробили і виставили на Kickstarter для збору коштів на масове виробництво.

На перший погляд Jooki виглядає як звичайний спікер. Але найважливіше в цьому девайсі те, як діти будуть ним користуватися. І батькам з ним не доведеться працювати в якості діджеїв, щоб перемикати дитині мелодію.

Музичний програвач для дітей Jooki

Діти зможуть включати і слухати ту музику, яка їм подобається, просто перемістивши токен в формі зірочки або милу іграшкову фігурку в центр спікера. Фізичні кнопки тут також передбачено, з їх допомогою можна перемикати треки, ставити мелодію на паузу або регулювати гучність.

Музичний програвач Jooki

Батьки зможуть самі визначати, яку музику завантажити на 4 Gb пам'яті гаджета через супутній додаток для смартфона або комп'ютера. Через додаток налаштовується, яка мелодія, альбом чи плейлист почне програватися при установці певних токена або іграшки. Спікер також працює зі Spotify. Налаштувати можна і те, чи буде програватися далі (або повторюватися, коли плейлист закінчиться) музика, якщо фігурку або токен прибрати.

Спікер для дітей Jooki

Інші можливості батьківського контролю включають настройку вищого порогу гучності й часу, коли девайс відключиться або включиться. Тут передбачено і джек для навушників. Тому що не варто перевіряти, як скоро ви зійде з розуму, прослуховуючи в черговий раз разом з дитиною саундтрек з Frozen. При бажанні можна використовувати додаток як пульт управління і слухати власну музику, поки дитина перебуває в школі, дитячому садку.

Розміри Jooki складають 175 х 175 х 70 мм, важить девайс 700 грамів. Він захищений від попадання крапель води, але повного водозахисту не отримав. На одній зарядці акумулятора пропрацювати музичний автомат зможе 8 годин.

За 155$ ви зможете оформити попереднє замовлення на Kickstarter і отримати сам пристрій, одну зірочку і п'ять фігурок. За додаткові 5.50 $ можна отримати ще одну фігурку або п'ять зірочок. Відправка дитячих музичних автоматів Jooki за попереднім замовленням почнеться в червні 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар