Electric Jukebox нарешті вирушає у продаж

Пам'ятайте Electric Jukebox, музичний гаджет з двох частин, призначений для тих, хто не сидить зі Spotify? Нічого страшного, якщо не пам'ятаєте. Розробники анонсували його більше року тому. Але з тих пір про нього ніхто ніде не писав і не говорив. До цього часу. Гарна новина для тих, хто тільки починає планувати новорічні подарунки близьким: аудіо-пристрій вже відправляється в продаж в комплекті з роком підписки на стрімінговий сервіс. За ціною в 169 євро.

Пристрій Electric Jukebox просувається за участю таких відомих особистостей як Стівен Фрай, Роббі Вільямс, Аліша Діксон і Шеріл Кроу. Підходить він тільки для підключення до телевізора. Серйозно, хлопці, більше ні до чого його не приєднати. Стрімінговий пристрій підключається за допомогою кабелю HDMI і управляється дистанційно за допомогою пульта управління. Він оснащений сенсором руху і мікрофоном, які дозволяють за бажанням користувача переключитися на жестовое або голосове управління. Через пульт управління можна перемикати треки, запускати музику, ставити на паузу або перемикатися на голосові команди.

Шеріл Кроу і Electric Jukebox

Ще рік тому, коли тільки відбувся анонс девайса, Роб Льюїс, один з його творців, говорив:

— Я не націлений на аудиторію Spotify. Я націлений на всіх інших.

Роббі Вільямс і Electric Jukebox

А це значить, що Electric Jukebox найкращим чином підійде людям старшого покоління. Які просто хочуть слухати улюблену музику, а не морочитися з усякими сучасними новинками і різноманітними стрімінговимі сервісами для смартфонів. Голосове управління допоможе продертися крізь плейлисти, а підключення до телевізора має на маті компанійське прослуховування музики. Такий "музичний автомат" для дружніх посиденьок і домашніх вечірок буде дуже до місця.

Девайс йде з підпискою на рік на стрімінговий сервіс. Розробники хочуть, щоб користувачі продовжували інвестувати в пристрій свої кошти, тому після закінчення першого року підписка на ще один рік буде коштувати 52 євро (1 євро в тиждень). Це набагато дешевше, ніж підписка на популярні стрімінгові сервіси типу Apple Music, Spotify або Google Music. А з урахуванням того, що відправляється в продаж девайс вже зараз, зовсім скоро можна буде отримати на нього реальний фідбек від тих, хто встигне випробувати.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар