Бездротові навушники-вкладиші BE-Bop

Розробники навушників BE-Bop поки тільки збирають кошти на великомасштабне виробництво. Кампанія на Kickstarter запущена, увагу інвесторів вони вже до себе прикували. Це бездротові "затички", за допомогою яких можна слухати музику і спілкуватися по телефону. Так, проводів тут немає взагалі (не рахуючи, звичайно, USB-кабелю для зарядки зарядного кейса), як у тих самих представлених на днях AirPods. Тільки, на відміну від навушників від Apple, ці представлено у чорному кольорі, та й виглядають вони зовні інакше.

Навушники BE-Bop можуть працювати як гарнітура, дають змогу прослуховувати музику. Їх вільно можна заряджати по дорозі, прибравши в спеціальний кейс. Розробники представили на Kickstarter повністю готовий до поширення продукт, зараз знаходяться на стадії отримання сертифікату і розраховують почати відправку девайсів своїм інвесторам вже на початку наступного року.

Бездротові навушники-вкладиші BE-Bop

На самих навушниках розташована велика кнопка з LED-індикатором для включення і виключення. Вбудований мікрофон для переговорів, як з якоїсь іншої Bluetooth-гарнітури. У комплекті будуть йти різні гумки для навушників, завдяки чому вони комфортно сидітимуть в будь-якому вусі та не вивалюватимуться по дорозі.

Навушники BE-Bop

До BE-Bop йде спеціальний зарядний кейс. Він може зарядити навушники повністю 3-4 рази. Тільки після цього його потрібно самого заряджати через USB-кабель. Самі навушники з'єднуються з девайсом, що програє звук, через Bluetooth 4.0.

Комплектація навушників BE-Bop

Розроблено навушники таким чином, щоб ними було дуже просто користуватися. Щоб почати програвання звуку, вам досить буде затиснути кнопку на правому. Потім виконати те ж саме на лівому. Навушники вмикаються, вам приходить голосове повідомлення про те, що вони пов'язані один з одним. Після цього ви включаєте Bluetooth на своєму смартфоні або планшеті, з'єднуєтеся з BE-Bop і починаєте слухати свою улюблену музику або відповідати на дзвінки.

Зв'язати навушники можна з будь-яким девайсом на Bluetooth — зі смартфоном, планшетом, ноутбуком, телевізором та іншими. Щоб отримати повний сет BE-Bop в користування, вам буде потрібно внести 89$ в кампанію на Kickstarter. Якщо кампанія виявиться успішною, в роздрібному продажі коштувати вони будуть вже 159$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар