Спікери SmartCast Crave від VIZIO складуть конкуренцію Sonos

Якщо почати розмову про мультикімнатні спікери з людьми, що одержимі високими технологіями, в ній обов'язково спливе бренд Sonos. Цю нішу ринку поки зайняло не так багато виробників, однак, з розвитком інтернет речей зростає кількість подібних продуктів. Тепер і компанія VIZIO анонсувала вихід двох мультикімнатних спікерів в свою лінійку продуктів SmartCast. Це модель Crave 360 ​​і більше традиційна Crave Pro. Обидві моделі пропонують не тільки можливість прослуховувати аудіо бездротовим шляхом, але і програвати одну і ту ж музику по всьому будинку через інші спікери Crave.

Модель Crave Pro виглядає як традиційний спікер, який ви не будете тягати за собою по всьому будинку, а просто поставите на одному місці. Його великий розмір дозволяє отримувати звук до 102 децибел, а подвійні сабвуфери з басами надають низьку частотність у 40 Hz. Встановити таких спікерів по всьому будинку можна відразу кілька.

Спікер VIZIO Crave Pro

VIZIO Crave Pro

Для тих, хто потребує більшої мобільністі, є модель Crave 360. Спікер виконано у формі циліндра, та він нагадує Amazon Echo або Google OnHub (але крупніший). Більш компактний, ніж модель Crave Pro, цей спікер поступається їй і в якості звуку: ви отримуєте 95 децибел і низькі баси частотністю у 50 Hz. Бездротова док-станція зарядить цей спікер на 8 годин безперервного програвання музики. Для перенесення спікера Crave 360 з собою по дому передбачено підвісний ремінь.

Спікер Vizio Crave 360

Обидві моделі SmartCast Crave транслюють музику бездротовим шляхом. З'єднуються з джерелом звуку вони не тільки по Bluetooth, а й по Wi-Fi. Як і з будь-яким іншим мультикімнатним спікером, ви зможете налаштувати програвання одних і тих же треків за всіма встановленими девайсів, так і вибрати різні плейлисти для різних кімнат. Обидва спікера підтримують Google Cast і здатні зв'язуватися з будь-яким іншим додатком, що також його підтримує. Управляти девайсами можна як безпосередньо через панель управління, так і за допомогою мобільного додатку SmartCast.

Модель Crave 360 вже доступна для замовлення через сайт VIZIO або SamsClub за ціною в 249.99$. Модель Crave Pro буде коштувати 299.99$, інформація про доступність з'явиться пізніше.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар