Додаток SketchAR перетворить в вас в художника за допомогою доповненої реальності

До нинішнього часу малювання або якісне розфарбовування хорошого зображення вимагали специфічних навичок. Ну або вміння працювати з програмами з графічного редагування для переробки фотографії в малюнок. Але завдяки новому додатку SketchAR прості замальовки і скетчі більше не будуть вимагати навички. Набивання руки залишається в минулому. Додаток використовує камеру вашого смартфона і технологію доповненої реальності, щоб накласти зображення на реальний аркуш паперу. І дозволити вам його отрисовать вже руками.

Можливості програми були показані на демонстраційному відео. Але якщо ви хоч раз стикалися з доповненою реальністю і розумієте її принципи, робота додатки SketchAR буде для вас очевидною. Додаток накладає зображення на предмети реального світу, але бачити ви його можете тільки на екрані свого мобільного пристрою. Ідея полягає в тому, що користувач просто "обводить" зображення, тримаючи однією рукою смартфон над реальною поверхнею (папір, дошка для малювання, кам'яна стіна і т.д.), а інший виводячи лінії, показані на екрані.

Додаток SketchAR

Розробники SketchAR додають, що користуватися додатком стоїть на добре освітленій поверхні для того, щоб все коректно працювало. Для початку роботи користувачеві також буде потрібно намалювати чотири спеціальні кола, які повинні бути видимі для камери телефону. Це допоможе з додатком визначити місце розташування робочої поверхні і вміщувати зображення і його фрагменти туди, де вони і повинні бути. В іншому випадку малювання затрудняється. Команда розробників стверджує, що використовувати додаток можна для малювання на гладких білих стінах, розфарбовування фресок і багато чого іншого.

SketchAR

Додаток SketchAR відмінно підійде тим, хто завжди хотів малювати, але не здатний на це. Для художників, які хочуть перенести свої ескізи на більшу поверхню без використання проектора, воно теж може виявитися корисним. додаток можна скачати на Android і iOS, але сумісно воно поки не з усіма пристроями, навіть підходящими за технічними характеристиками.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар