Інформаційно-розважальні системи BMW отримають найбільш стабільне LTE-з'єднання

Система ConnectedDrive від BMW надає користувачам набір сервісів та додатків для розваг, забезпечення безпеки і отримання інформації. І, як зрозуміло з назви, система зав'язана на час встановлення зв'язку. BMW, скооперувавшись з компанією Deutsche Telekom, розширює її можливості з високошвидкісним LTE-з'єднанням, бездротовою точкою Wi-Fi і новою eSIM.

Технологія eSIM покликана стати заміною звичайним SIM-картками, які встановлені у наших смартфонах. Завдяки цій технології вийде забезпечити більш стабільне LTE-з'єднання всередині автомобіля. Заодно вона допомагає створити потужну і захищену паролем точку Wi-Fi, до якої можна буде підключити до 10 девайсів. Всі, хто знаходяться в автомобілі, зможуть запускати різний контент з різних девайсів.

Вперше можливість встановити точку доступу в автомобілі BMW була представлена ​​ще в жовтні 2015 року на лінійці BMW 7. З липня цього року вона стане доступна в багатьох інших моделях компанії. Уже в оновленому форматі.

Стабілізоване LTE-з'єднання також буде використовуватися системою BMW Motorrad, яка надає мотоциклістам модуль мобільного телефону. З цією технологією мотоциклісти в майбутньому зможуть отримувати актуальну інформацію про ситуацію на дорогах, по яких вони проїжджають. Наприклад, про бічний дорожній трафік. Завдяки навігаційній системі і поліпшеному з'єднанню байкери без проблем зможуть прокладати найбільш вдалий маршрут для себе.

BMW Motorrad

Додатково Motorrad отримала систему під назвою eCall. Ця функція, яка вже встановлена на деяких автомобілях BMW, здатна автоматично відправляти інформацію в колл-центр BMW про нещасні випадки. Уже з колл-центру оператори можуть при необхідності зв'язуватися зі службами невідкладної допомоги. Система, завдяки покращеному з'єднанню, надає можливість мотоциклістові переговорити з оператором голосом, щоб надати більше інформації про подію чи нещасний випадок.

Система eCall для мотоциклів BMW буде доступна вперше, але тільки в 2017 році.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар