Нова версія Gorilla Glass допоможе телефону вижити після падіння з півтораметрової висоти

Девайси, на які ми так покладаємося сьогодні, дуже тендітні. Це сумна іронія — смартфони нам так потрібні, але так легко виходять з ладу. Великий і прекрасний тачскрін твого смартфона тільки і чекає перевірки на міцність падінням. Яку, швидше за все, не витримає. Але в Corning вперто продовжують працювати над захистом залізної начинки смартфона. Остання розробка компанії Gorilla Glass 5 покликана допомогти твоєму смартфону вижити навіть в самих неприємних ситуаціях.

У 2014 році був випущений Gorilla Glass 4. Це скло обіцяло витримати падіння з висоти в один метр у 80% випадків. Один метр   — це тільки приблизно та висота, з якої може впасти смартфон або планшет, поки ти тримаєш його в руках. На ділі падають девайси зазвичай з дещо більшої висоти, на яку скло не розраховується.

Скло Gorilla Glass 5 трохи виправить ситуацію. Тепер виживання у 80% можливе при падінні пристрою з висоти в 1,6 метра. Рецепт виробництва алюмосилікатного скла розробниками був вдосконалений. Відстань 1,6 метра — це приблизно те саме, де знаходиться твій смартфон, коли ти переглядаєш стрічку новин у соціальній мережі або намагаєшся зрозуміти, в який бік іти ловити покемона. Так що, удосконалення скла повинні врятувати багатьох користувачів в майбутньому від необхідності раз у раз ремонтувати девайс.

Скло Gorilla Glass 5

Так коли ж на планшети і смартфони почнуть ставити це чудо-скло? У Corning повідомляють, що вони вже займаються масовим виробництвом скелець нового покоління і найближчим часом почнуть розсилати їх виробникам смартфонів і планшетів, з якими співпрацюють. Так що, девайси з поліпшеним захисним склом почнуть з'являтися вже протягом найближчих місяців! Але ні, це не означає, що тепер ти зможеш поводитися зі своїм смартфоном як із пластиковою іграшкою або старими кросівками. Просто станеш трохи менше боятися, що випадково впустиш його в метро і попадеш на велику суму грошей з ремонтом.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар