У Nintendo повертають класичну консоль Classic Mini

Після того, як в Nintendo заявили про те, що нової консолі нам не дочекатися до наступного року, з'явилися нові і несподівані новини. У Nintendo вирішили витягти із засіків одну з найстаріших своїх консолей. Приставка Nintendo Classic Mini дозволить тобі знову зіграти в NES-ігри, без емулятора на комп'ютер або ігрової відеоприставки. Консоль Nintendo Entertainment System (NES) — та сама приставка, яка у нас була відома як Dendy. Улюблений для всіх Dendy, правда, був просто апаратним клоном NES, а на території колишнього СРСР оригінал не продавався. На новій міні-приставці можна буде знову пограти в Mario, Zelda, Castlevania і багато інших класичних ігор.

Пограти в ігри зі старих консолей сьогодні просто. Можна завжди поставити емулятор і запускати їх через нього. Або знайти де-небудь на барахолці стару піратську приставку буквально за копійки (хоча і не факт, що ви отримаєте робочу, а потім знайдете телевізор, до якого можна її нормально підключити). Але тепер з'явилася справжня репліка класичної NES, дизайн якої наближений до того самого. Навіть джойстики для управління дуже схожі на ті, що стискали ми в кінці дев'яностих і початку двотисячних. І джойстики, і сама консоль, виглядають і відчуваються як справжнісінькі.

Nintendo Classic Mini

На прес-релізі повідомлялося:

— Ми хотіли дати шанувальникам Nintendo різних поколінь можливість знову доторкнутися до світу класичних ігор. І нагадати про те, чому вони колись закохалися в наші приставки та ігри. NES Classic Edition   — ідеальна консоль як для тих, хто хоче згадати дитинство, так і для того, щоб передати ті самі ностальгічні спогади новому поколінню геймерів.

Консоль з'єднується з телевізором по HDMI-кабелю, 30 NES-ігор на ній вже встановлено. Це означає, що возитися і перевтикати картриджі вам не доведеться. Поки невідомо, чи зможуть користувачі завантажувати туди якісь інші ігри крім тих, що там вже є. У Nintendo повідомляють, що добірка збиралася з ігор, що стали культовими, але також присутні і ті, які у 80-ті так і не стали популярнішими Маріо.

Консоль Nintendo Classic Mini

Classic Mini йде в комплекті з HDMI-кабелем, AC-адаптером і одним контролером. Додатковий можна купити за 9.99 $. Сама консоль буде коштувати 59.99 $. Але для того, щоб потримати її в руках, вам доведеться почекати до осені. Орієнтовно з'явитися в магазинах приставка повинна 11 листопада.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар