Консоль Xbox One S - тонша й компактніша ніж попередня версія

Давайте зробимо вигляд, що ми здивувалися. Microsoft на ігровій конференції E3 представила більш компактну версію консолі Xbox One, модель Xbox One S. Модель на 40% менше, ніж її попередниця. Доступна вона буде вже в серпні. Правда, є ймовірність того, що її затьмарить VR-система, яка буде представлена пізніше в цьому ж році.

Консоль Xbox One S

Укомплектувати майже в половину меншу коробку все залізо — те ще інженерне завдання. Але сталося це не без жертв. Щоб досягти цього, в Microsoft прибрали з передньої частини порт для Kinect. Щоб використовувати на новій моделі систему Kinect, потрібно використовувати додатковий USB-адаптер (який буде поставлятися в комплекті з консоллю для тих, хто вирішить проапгрейдить свій Xbox One S). Інші зміни в дизайні включають в себе USB-порт з передньої сторони, об'єднану кнопку і IR-бластер. Встановити консоль можна навіть вертикально, юзерам буде простіше вписати іі в свій інтер'єр. Поставлятися пристрій буде в білому (згідно розробникам   — "робо-білому") кольорі.

Ігрова приставка Xbox One S

Xbox One S зможе відтворювати відео формату 4K, оснащено підтримкою HDR для отримання найбільш яскравого відображення і підвищення контрастності між темними і світлими кольорами.

Разом з консоллю в Microsoft представили новий бездротовий Bluetooth-контролер з підвищеною зоною покриття. Контролер отримав поліпшену форму рукоятки, розроблену для найбільш зручного і тривалого часу за іграми, більш акуратними стиками. Контролер буде продаватися окремо за 60$. Зв'язуватися через Bluetooth контролер зможе не тільки з консоллю, але і з будь-якими іншими девайсами, які працюють на Windows 10.

Microsoft Xbox One S

Здібності по'єднання геймпада з різними девайсами точно оцінять зацікавлені в системі Xbox Play Anywhere (грай де завгодно). Завдяки цій системі грати можна як на Xbox One S, так і на PC під Windows 10. Всі досягнення і сейви ігор будуть збережені. Для ігор буде доступний і багатоплатформовий мультиплеєр.

Модернізована консоль відмінно вписується в сімейство Xbox, але її тривала важливість залишається під питанням. Microsoft також анонсували сумісний з цією консоллю та її попередником Project Scorpio, який дозволить грати в ігри з віртуальною реальністю. Який головний пристрій буде сумісний з цим проектом, в Windows ще не повідомляли.

На консоль Xbox One S вже можна оформити попереднє замовлення. Вартість оголошена в 299 $.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар