OSVR покращує дисплей для нового VR-пристрою для розробників

Проект відкритого програмного забезпечення віртуальної реальності (OSVR) скоро отримає новий пристрій для розробників. На відміну від попередніх пристроїв, що давали стерпний ефект присутності, новий Hacker Development Kit 2 (HDK 2) повинен стати справжнім конкурентом для HTC Vive і Oculus Rift. Це означає новий дисплей — модель оснащена не дуже живучим OLED-екраном з роздільною здатністю в 2160х1200 (або 441 пікселя на дюйм). Кут огляду екрану — 110 градусів. Він підтримує VR-досвід в 90 кадрів за секунду. Всі ці характеристики набагато вищі за ті, що стали стандартом VR-індустрії за останній час.

Hacker Development Kit 2

HDK 2 почне розсилатися за замовленнями в липні за ціною 399 $. Це значно дешевше, ніж пристрої HTC Vive (799 $) і Oculus Rift (599 $). Щоправда, вартість призначена тільки на сам пристрій, без навушників або контролера. Однак, він відмінно підійде для розробників, які бажають заощадити, але при цьому почати експериментувати з віртуальною реальністю. Вони отримають повноцінний пристрій, а не смартфонну версію. Також OSVR продовжить поставляти пристрій HDK 1.4 за ціною 299 $.

HDK 2

Підтримуюча проект OSVR компанія Razor хоче отримати відкриту і динамічну екосистему віртуальної реальності, схожу з тим, чого Android сьогодні досягає на мобільних платформах. Залишається сподіватися на те, що HDK 2 надихне компанії розробляти залізо, що дозволяє розширити можливості VR-платформ і заодно привернути цим розробників ігор. Для залучення розробників програмного забезпечення сьогодні був анонсований фонд в 5 мільйонів доларів. Система виплат дещо незвична — виробник ігрового устаткування Razer оголосив, що буде купувати ігровий код "оптом" у кожного претендента, що досяг певного успіху. Сума виплати буде розглядатися індивідуально в залежності від проекту.

Hacker Development Kit 2

Перед OSVR вибудовується потужний ряд конкурентів, серед яких не тільки існуючі HTC Vive і Oculus Rift — на горизонті маячить PlayStation VR від Sony, та й Google зі своєю системою Dyadream, що базується на операційній системі Android, теж десь поруч. Індустрія віртуальної реальності тільки розвивається, але розробників ігор вже активно тягнуть в різні боки. OSVR знаходиться в складній позиції   — з одного боку, платформу Hacker Development Kit 2 підтримує Razer, з іншого, проекту потрібний потужний поштовх для виживання.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар