Перший в світі екзоскелет для дітей з обмеженими можливостями

Коли ми думаємо про збільшуючу мобільність екзоскелетів, ми представляємо моделі для дорослих типу роботизованого екзоскелета розробленого в Hyundai . Але інженери Іспанського Національного Дослідницького Комітету (CSIC), однак, розробили модель спеціально для дітей. Екзоскелет не тільки допоможе дітям з обмеженими можливостями ходити, але і зможе рятувати їх життя.

Алюмінієвий або титановий екзоскелет вагою в 12 кг призначений для використання дітьми у віці від 3 до 14 років, які страждають від спінальної м'язової атрофії.

Досить рідкісне нервово-м'язове захворювання включає в себе зниження руху нейронів і прогресуючу м'язову слабкість. У деяких випадках страждаючі від захворювання просто не можуть ходити. У випадку з дітьми, такий діагноз говорить про те, що до кінця свого життя вони будуть здебільшого просто лежати в прострації. Відсутність рухової активності може привести до серйозних ускладнень, серед яких сколіоз, остеопороз і легенева дисфункція. При розвитку легеневої дисфункції єдиним результатом буде смерть.

А тепер з'являється екзоскелет.

Екзоскелет для дітей з обмеженими можливостями

Він розроблений для того, щоб допомогти дітям вирушати на регулярні денні прогулянки, щоб підтримувати м'язи в активному стані і попереджати розвиток остеопорозу. Вбудований мікропроцесор визначає м'язові рухи носія, потім активує по п'ять двигунів на кожній нозі, щоб допомогти дитині робити кроки. Заряду батареї екзоскелета вистачить на одну годину повноцінної терапевтичної прогулянки. Вбудовані мотори використовують сенсори для визначення найменшого наміру дитини зробити рух. Механічний рух ноги проходить максимально гладко.

Дітям властиво швидко рости. Купувати на кожен сезон новий екзоскелет не буде потрібно, ця модель розроблена з телескопічною підтримкою. Таким чином пристрій може рости разом з самою дитиною.

На даний момент екзоскелет для дітей проходить клінічні випробування. В Іспанії він був успішно протестований на трьох дітей-добровольцях в Мадриді і Барселоні.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар