Новий екзоскелет MAX зможе врятувати багатьох робочих від виробничих травм

Компанія suitX раніше в цьому році анонсувала екзоскелет Phoenix. Доступний і призначений для користувачів з обмеженими можливостями. Той екзоскелет працював на моторах, які пересували ноги носія. Тепер же ця компанія, що базується в Каліфорнії, представила безмоторний екзоскелет. І він зможе значно полегшити життя багатьом. Зустрічайте MAX - девайс, що носиться, також відомий, як Modular Agile Exosceleton.

MAX розроблений спеціально для того, щоб з ним працювали співробітники виробничих заводів, фабрик, різних складських приміщень. Всі, хто стикається з фізичними навантаженнями на виробництві. Звичайно, до того, щоб кожен вантажник міг собі дозволити такий пристрій, далеко, але розробники стверджують, що він виявиться досить доступним. Екзоскелет покликаний доповнювати природну м'язово-кісткову систему людини, допомагаючи йому піднімати тяжкості. У екзоскелеті можна буде вільно сідати і нагинатися. Коли навантаження не потрібне, пристрій залишається в пасивному стані, дозволяючи носію без проблем пересуватися в нормальному режимі протягом усього робочого дня.

безмоторних екзоскелет Modular Agile Exosceleton

У екзоскелета MAX лише три режими, працювати з якими можна як окремо, так і в комбінації. Спосіб буде залежати від кінцевої мети носія. Це режими backX, shoulderX і legX. У режимі backX все навантаження припадає на поперекову частину хребта носія. У режимі shoulderX навантаження лягає вже на плечі, що дозволяє протягом довгого часу тримати або переносити речі коло грудей, випроставшись на повен зріст. Режим legX дозволяє підтримувати коліна і квадріцепси. З комбінуванням режимів робота піде всяко швидше і простіше.

безмоторних екзоскелет MAX

Всі можливості нового екзоскелета MAX продемонстровано на відео від розробників.

Незважаючи на те, що в системі в цілому немає ніяких двигунів, мікрокомп'ютери в ній встановлено. Вони розташовуються в ногах екзоскелета і під час роботи постійно зв'язуються один з одним. Мікрокомп'ютери здатні визначати, що робить носій: пересувається, нахиляється, сидить або перетягує якісь тяжкості, піднімається або спускається сходами.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар