Hyundai представляє екзоскелет

Компанія Hyundai представила дуже крутий екзоскелет, дивлячись на який можна згадати Тома Круза у фільмі "Грань майбутнього". Представники компанії стверджують, що їх придатний для носіння роботизований прототип це щось на зразок костюма Залізної Людини. Він дозволяє носію піднімати і переносити вагу в сотні кілограм. Виробники припускають, що екзоскелет в перспективі буде корисний на різних фабриках, у військовій промисловості і для фізичної реабілітації після перенесених травм.

Hyundai представляє екзоскелет

Судячи з усього, новий екзоскелет розроблений на платформі Hyundai H-LEX, яка була представлена ​​в минулому році. Платформа H-LEX була більш полегшеною і менш роботизованою, ніж та, яку ми бачимо зараз. Вона була розроблена для того, щоб допомогти пересуватися людям з фізичними вадами, спричиненими віком або травмами.

Екзоскелет від Hyundai

Повний опис екзоскелета запропоновано розробниками Hyundai в форматі тексту на зображеннях. Ось тільки Google не здатний їх повністю перевести. Нам доводиться лише здогадуватися про те, як саме екзоскелет працює і управляється.

Екзоскелет від Hyundai

На зображеннях ми бачимо кнопки на ручці управління, яку тримає людина в екзоскелеті. Схоже, що вона призначена для контролю механізму захоплення на руках пристрою. Носій прикріплений до екзоскелет за допомогою міцної системи на грудях. Затискачі на ногах дозволяють надійно прикріплятися до ножних платформ.

Кнопки на ручці управління екзоскелета

Екзоскелет від Hyundai

Звичайно, Hyundai — не єдина на сьогодні компанія, що вирішила взятися за виробництво екзоскелетів. Компанія Panasonic займається розробкою схожого пристрою для фабричних робітників. Деякі виробники взялися за виробництво окремих полегшених систем для ніг, призначених для щоденного використання. Та й такі автомобільні компанії як Audi і BMW вже тестували екзоскелети, які дають можливість інженерам сидіти в повітряному просторі, абсолютно не напружуючи їх спини. Насправді це зовсім не броня Залізної Людини. Але для початку — зійде!

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар