Полегшений екзокостюм від Lowe's і Virginia Tech допоможе з перенесенням тягарів

Забудьте зображення науково-фантастичних битв між екіпірованими екзокостюмамі солдатами, інопланетянами і машинами. Нехай екзокостюм від Virginia Tech і Lowe's Innovation Lab дійсно виглядає так, немов використовувався в якості реквізиту для зйомок "Грані майбутнього", його призначення набагато більш мирний і навіть тривіальне. Він використовує принципи збереження енергії і гнучкі, але міцні матеріали, щоб зробити підняття важких предметів типу мішків з цементом для носіїв менш важким і хворобливим.

Це не бойовий костюм, але виглядає він так, немов якийсь роботизований прибулець самостійно причепився до спини носія. Ну або як ті підтримують скоби, які змушені носити люди з серйозними проблемами з хребтом. Але якщо скоби намагаються скорегувати вже існуючу проблему, цей екзокостюм допомагає не створити її в першу чергу.

Костюм простий, як все геніальне. Тут не застосовується ніяких мега-крутих технологій зі сфери робототехніки та машинобудування. Костюм використовує компоненти з вуглецевого волокна, які згинаються і розтягуються, коли носію потрібно нахилитися і щось підняти. Структура костюма дозволяє йому зберігати енергію, потім що використовується, щоб додати носію сили для перенесення важкого об'єкта. Цей костюм не перетворить вас в Супермена або Чудо-Жінку, не дасть можливості для захисту свого району від кримінальних елементів. Зате допоможе не надірвати спину і не пошкодити хребет, коли ви будете тягати важкі.

Полегшений екзокостюм від Lowe's і Virginia Tech

Екзокостюм розроблявся так, щоб не виглядати страхітливо, хоча і виглядає досить дивно. Швидше за все, тому що ми не звикли до чогось такого в повсякденності, за межами наукової фантастики і комп'ютерних ігор. Крім зовнішнього вигляду враховувався і комфорт для майбутнього носія. Це також важливо, як і функціональність екзокостюма. В даний час існує цілих чотири таких пристрої. Вони використовуються і тестуються командою одного зі складів міста Крісченсберга. Розробники таким чином продовжують вивчати практичну користь своїх прототипів. Подивитися на них в дії можна на демонстраційному відео.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар