Консоль Analogue Nt mini не обмежуватиме вас тридцятьма іграми

Не так давно в Nintendo (замість того, щоб випускати нову консоль) представили перевипуск класичної NES. На якій аж тридцять ігор. Виробник Analogue не дрімає. Ще з 2014 року модель Analogue Nt, апаратний клон NES, активно продавався за ціною 500 $ за штуку. Тепер в світлі офіційного колекційного перевипуску консолі від Nintendo поспіла і модель Analogue Nt mini.

На відміну від офіційної консолі, ця модель не буде лімітована. Завдяки сучасним технологіям ви зможете запускати на ній ті ж класичні гри, в які різалися на "Денді". При цьому консоль нормально читає оригінальні картриджі і працює з аксесуарами бабусі NES. Правда, консоль не буде такою ж компактною і дешевою, як NES Classic. Однак, багатьом Фанбоу все одно захочеться її купити.

Консоль Analogue Nt mini

Виробник обіцяє, що зіграти на консолі можна буде в усі ті 2 000 ігор для NES і Famicom. Але, звичайно, модель Analogue Nt mini не просто відкриті двері в минуле. У Nintendo, мабуть, не думали навіть про те, щоб оснастити перевипущену модель такими функціями. Потрібна підтримка чотирьох контролерів? Так будь ласка. Підтримка SD-карт? Взагалі не питання. Піксельні настройки і вхід для HDMI-кабелю? Вже є!

Бездротовий джойстик до Analogue Nt mini

Analogue Nt mini поставляється з додатковим передавачем Retro. Завдяки цьому ви зможете згадувати своє дитинство і ганяти Маріо і танки по екрану з бездротовими контролерами. При цьому користуватися можна як контролерами Nt mini, так і геймпадом інших консолей, такими як PS3, PS4, Wii і Wii U Pro.

Ігрова приставка Analogue Nt mini

Якщо у вас залишилися з дитинства картриджі, ви будете приємно здивовані не тільки тим, що консоль їх читає, але ще і якістю картинки. Цього разу ви напевно будете грати на плазмовому екрані, вірно? Завдяки софту Analogue Nt mini графіка підганяється під сучасні телевізори та монітори.

Analogue Nt mini

Корпус консолі зроблений повністю з алюмінію. За розмірами вона на 20 відсотків менше, ніж попередній апаратний клон. Але ось ціна все ще кусається. Оформити попереднє замовлення на неї можна за 449$ . Вирушати до власників консолі почнуть не раніше січня 2017 року. Так, ви завжди можете піти і купити на eBay оригінальну NES, яких там тисячі. Або знайти "Денді" на барахолці. Причому за смішні гроші. Але можливостей цього клону у тих приставок немає, картинку вам нічого не згладить, та й бездротові контролери не передбачено. Так, може, ваші дитячі спогади все ж заслуговують на краще?

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар