Прилад Pure Hot + Cold Link від Dyson регулює температуру і очищає повітря в приміщенні

Смартфони стали чудовим прикладом багатофункціональних гаджетів. Тобі більше не потрібно носити з собою плеєр, фотоапарат, портативну ігрову приставку, та ще й телефон. Все є в смартфоні. Розробники домашніх гаджетів також почали задивлятися на таку багатофункціональність. Так новий девайс від Dyson здатний нагрівати, охолоджувати і навіть очищати повітря в приміщенні. Він поєднує в собі функції обігрівача, вентилятора і очищувача повітря.

Модель отримала назву Dyson Pure Hot + Cold Link. І з нею вам дійсно не будуть потрібні окремі девайси для організації прийнятної температури і високої якості повітря в будинку. Комфортабельні умови можна буде підтримувати протягом усього року.

Pure Hot + Cold Link від Dyson

В Dyson повідомляють, що пристрій здатний захоплювати до 99.97% часток в повітрі, серед яких квітковий пилок, спори цвілі та бактерії розміром не більше 0,3 мікрон. Пристрій оснащений 360-градусним фільтром Glass HEPA, який в комплексі з боросилікатними мікроволокнами, карбоновими гранулами і АБС-сополімерами добре очищає повітря, що вас оточує. Точно така ж фільтрова система встановлена ​​в модель Pure Cool від Dyson.

Очищувач повітря Pure Hot + Cold Link

Сенсори всередині приладу автоматично визначають наявність забруднень і змін в повітрі. Після визначення починає працювати система очищення повітря, необхідна для підвищення його якості. Відстежувати якість повітря можна через супутній додаток на iOS або Android. Через додаток можна подивитися історію якості повітря, налаштувати рівні очищення і навіть переглянути інформацію про рівень повітряного забруднення за межами вашого будинку.

Pure Hot + Cold Link

Температурний рівень користувачі можуть контролювати через термостат. Всього є десять режимів настройки температури. Очищене повітря нагрівається (або охолоджується) до виставленої температури і перенаправляється назад в приміщення, де встановлено прилад. Система розподіляє повітря по різних сторонах, дозволяючи охопити все приміщення, а не тільки певну ділянку.

Налаштувати пристрій користувачі зможуть під себе самостійно. Можна встановити настройки сну, при яких включатися і вимикатися прилад буде в установленому часовому діапазоні (від 15 хвилин до 9 годин). Доступний через сайт виробника в CША цей девайс буде вже з 6 вересня, а в роздрібний продаж відправиться 18 вересня. Коштувати Pure Hot + Cold Link від Dyson буде 599.99$. Про те, коли пристрій буде доступний в інших країнах світу, інформації поки ніякої немає.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар