Система Inirv React для кухонної плити дозволить вимикати пальники віддалено

Мабуть, однією з найбільш нав'язливих думок у багатьох людей, які покидають своє житло, стає спроба зрозуміти, а чи не забули вони вимкнути вогонь на кухонній плиті. Тепер, встановивши на свою кухню систему Inirv React, про це можна не турбуватися. Перевірити чи виключено пальники, можна за допомогою супутнього мобільного додатка. А якщо виявиться, що пальники дійсно працюють, через той же додаток їх можна віддалено погасити. Система також відключить пальник у разі виникнення загрози пожежі.

Система Inirv React для кухонної плити

У комплекті системи Inirv React ви знайдете сенсорний юніт, який кріпиться безпосередньо до плити, а також чотири (або більше) ручки для пальників на заміну тим, що стояли раніше. Встановити систему можна як на газову, так і на електричну плиту. Якщо у користувача не зовсім стандартні кріплення на оригінальних ручках, можна буде придбати адаптер. Сенсор і ручки Inirv React зв'язуються один з одним по Bluetooth, а вся система зв'язується зі смартфоном користувача по домашньому Wi-Fi-з'єднанню.

Система Inirv React для плити

Кожна ручка, як і сенсорний юніт, працюють на окремих перезарядних батарейках, які можна діставати.

Всередині сенсорного юніта знаходяться детектори диму і витоку газу. Є тут і датчик руху. Якщо дим або газ, що витікає виявлено, система автоматично відключає всі пальники, а також повідомляє про це користувача звуком і повідомленням на мобільний додаток. Пальники вимикаються і тоді, коли на кухні не реєструється ніякого руху протягом певного часу (спочатку встановлений період в 15 хвилин).

Система Inirv React

Так, через додаток можна відключити всі пальники віддалено. Але якщо ви залишили щось готуватися на плиті, їх можна просто віддалено пригасити, а не гасити повністю. Всі можливості системи були продемонстровані на відео від розробників.

Додаток для Inirv React

Система Inirv React представлена на Kickstarter, отримати стандартний набір (сенсорний юніт і чотири ручки) можна за 209$ . У роздріб такий набір (якщо все піде за планом і система добереться до відкритого продажу) обійдеться вже в 299$ . Мінімальну заявлену суму кампанія вже відбила, відправка систем Inirv React інвесторам з Kickstarter запланована на грудень 2017 року.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар