З розумним душем Moen U вам не доведеться самостійно регулювати температуру води

Існує мільйон причин, через які зранку хочеться залишитися в теплому ліжечку. Одна з них -необхідність ставати під холодний душ, адже вода не завжди встигає нормально прогрітися. А часу обмаль, треба бігти вершити великі справи. Безсумнівно, холодний душ підбадьорить, але настрій точно не підніме. Однак, з новим U від розробника Moen ви зможете використовувати свій смартфон, щоб попередньо прогріти воду до найбільш оптимальної температури до того моменту, коли вам буде потрібно стати під душ.

Переконати покупця в тому, що йому потрібна та чи інша фішка розумного будинку — та ще задачка для багатьох розробників. Сама ідея розумного душа, який посилає тобі оповіщення про те, що воду підігріто до потрібної температури, здається трохи надмірною. Але в Moen додали й інші функції в U, завдяки яким ви витрачаєте купу грошей на розумний душ не тільки тому, що вам лінь самостійно регулювати температуру води вранці. Ну а якщо ви вирішите все ж економити воду, то рекомендуємо звернути увагу на насадку для крана Nozzle від шведської компанії Altered.

Розумний душ U від Moen

Налаштовувати душ можна як через панель управління, так і через безкоштовний додаток від розробника. Користувач зможе вибрати з 12 режимів душа з різними температурами і напором води. Навіть для великої родини він буде зручний, адже кожен зможе швидко вибрати оптимальний режим і прийняти душ. Вода так буде значно заощаджуватися, не спливаючи даремно при спробі самостійно підігнати температуру і натиск. Та й час вранці витрачається. Поки вода прогрівається сама, ви можете поспати трохи довше.

Душ U від Moen

Температуру можна налаштувати в інтервалі між 60 і 120 градусами за Фаренгейтом. Душ використовує дуже простий для розуміння колірний контролер, за яким легко визначити, що там з водою. Система автоматично ставить потік "на паузу", коли потрібну температуру досягнуто, що дозволяє її економити. Також тут є функція таймера, що обмежує час, який ви перебуваєте під душем. Це теж буде корисно для великої родини, де з ранку кожен поспішає потрапити в душ.

Розумний душ U управляється смартфоном

Базова версія обійдеться в 1160$, більш просунута в 2200$. Але ціна не включає в себе установку або додаткові головки душа. Для того, щоб почати економити свій час і воду попередньо потрібно розщедритися.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар