Пристрій Altered:Nozzle перетворює воду на туман і економить її

Коли ти миєш руки або посуд під струменем із крана, велика частина води просто зливається в раковину. Вона залишається невикористаною. У всякому разі, так стверджують хлопці зі шведської компанії Altered. Тому вони створили Altered:Nozzle, пристрій, що перетворює воду на туман. Згідно з твердженням розробників, таким чином 98% води у форматі туману використовується, не витрачається даремно.

Девайс виконано з міді, він описується творцями як “перший у світі випускний отвір, що зберігає воду”. Щоб приєднати його до крану, буде потрібно витратити не більше 30 секунд. Повністю змінювати кран задля економії не потрібно.

Насадка на кран Altered:Nozzle

Коли насадка працює в режимі туману (Mist), вона використовує 0,18 літра води в хвилину. Витрачається даремно тільки два відсотки вихідної води, при цьому область, що охоплюється, збільшується завдяки туману, який виходить з високою швидкістю. Він дозволяє з великим успіхом мити посуд, руки або фрукти з овочами, не витрачаючи при цьому нічого зайвого. Тим, у кого на воду стоять лічильники, це буде особливо корисно.

Насадка на кран Altered:Nozzle в дії

Однак, в режимі туману стакан води буде набиратися близько трьох хвилин. Через це розробники додали інший режим, що також економить воду, Super Saver. З цим режимом виливається 3 літри в хвилину, але з ним ви також будете витрачати воду ефективніше і економніше, ніж тоді, коли не використовували цей носик взагалі. Без нього в хвилину виливається в середньому 5,6 літра води на повній потужності.

Altered:Nozzle

Зараз пристрій Altered:Nozzle виставлено на Kickstarter, де розробники збирають кошти на повноцінне виробництво. Ті, хто внесе в проект 38$, отримають цей девайс вже в грудні, якщо кампанія виявиться успішною. Розмір та колір носика для крана можна буде вибрати самостійно. Розміри американські та європейські. Відправка можлива в будь-яку точку світу.

Нижче ви можете подивитися відеоролик даного пристрою, або ж відвідайте сторінку, де представлені всі відео новинок науки і техніки нашого сайту.

Кампанія вже зібрала понад 150 000 $, на збори коштів залишилося ще понад 20. Імовірність того, що девайс дістанеться до виробництва і допоможе економити величезну кількість води, дуже велика.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(5 голосів)

1 Коментар

 • Георгий
  Георгий Вівторок, 20 вересня 2016, 03:27

  Это просто эконом-чудо, чрезвычайно востребованное временем!
  Проблема, где или как его приобрести?
  Удачи!
  Георгий Мойсеенко
  Сыктывкар, Россия

  Коментувати

Залишити коментар