Система Switchmate полегшить роботу з пристроями розумного будинку

Інтернет речі завойовують сучасний ринок і не поспішають здавати позиції. Але тривалість життя батарей, проблеми з установкою й інші недосконалості системи можуть стати справжнім головним болем при перетворенні будинку на розумний. Для гаджетів, які працюють від батарей, було розроблено систему Switchmate: перемикачі та розетка на Bluetooth, повноцінно представлені на виставці CES 2017. Для віддаленого управління до них можна буде додати безліч девайсів інтернету речей.

На CES 2017 була представлена ​​вдосконалена версія перемикача. Оригінальний Switchmate призначався для підключення системи розумного освітлення, він не вимагав ніякого додаткового обладнання та складних налаштувань. Пристрій кріпився магнетично до раніше встановлених заглушок і фізично впливав на перемикач за встановленим графіком або через додаток. Це був найпростіший перемикач для інтернету речей. Але він не був ідеальним.

Система Switchmate

На ранніх прототипах Switchmate складався з двох сегментів: зовнішнього перемикача і декількох маленьких частин для багатопозиційних перемикачів. Від системи для багатопозиційних перемикачів на стадії випуску пристрою першого покоління відмовилися. Так що, якщо у вас є перемикачі на дві або три позиції, ви не зможете скористатися першим поколінням Switchmate.

Перемикач Switchmate

Цю проблему враховали під час випуску другого покоління пристрою. Новий Switchmate Bright все також працює на двох АА-батарейках і системі магнітного кріплення до перемикача, але він став набагато тоншим. Так ви зможете прикріпити два або більше пристрої на одну стандартну панель багатопозиційного перемикача. Кнопку для перемикання тепер замінили на тач-панель, на яку досить просто натиснути. Як і у випадку з першим поколінням, тут є варіанти для різних перемикачів, але додатково був вбудований датчик руху, завдяки якому світло включається, коли ви входите в кімнату.

Датчик руху на Switchmate

Додатково до перемикача Switchmate Bright можна докупити адаптер для електричної розетки Switchmate Power. З ним якраз і вийде розширити систему, додавши нових пристроїв. Обидва девайса системи Switchmate використовують для зв'язку з іншими пристроями Bluetooth LE. Перемикач обійдеться вам в 44,99$, а адаптер для розетки (з USB-портом для зарядки девайсів) в 39,99$. У продаж вони відправляться вже в цьому місяці.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар