Heng Balance Lamp використовує літаючі дерев'яні кулі для включення і виключення

Нова успішна кампанія на Kickstarter представляє Heng Balance Lamp — сучасну лампу в мінімалістичному дизайні з екологічними дерев'яними елементами. На відміну від більшості ламп, у цій немає стандартного очевидного перемикача. Замість нього тут є дві дерев'яних декоративних кулі, розташованих прямо посередині лампи. Саме з їх допомогою можна включати або вимикати лампу. А завдяки вбудованим магнітам ці кулі-перемикачі буквально ширяють у повітрі.

Сучасна лампа Heng Balance Lamp

Лампа Heng Balance Lamp представлена в декількох варіаціях (але виключно настільних). Ви зможете встановити її на робочий стіл, полку, тумбочку або іншу відповідну поверхню. Як тільки лампа підключається, світло активується підйомом нижньої з дерев'яних куль до середини, де вона "зустрічається" з верхньою. Завдяки вбудованим магнітам, кулі притягуються одна до одної. За рахунок цього нижня з куль зависає в правильному положенні. А світло, відповідно, весь цей час горить.

Лампа Heng Balance Lamp

Щоб вимкнути лампу, потрібно розірвати магнітне з'єднання. Тобто, просто від'єднати нижню дерев'яну кулю від верхньої. Це відключить світло, джерело якого розташовується в дерев'яному каркасі самої лампи Heng Balance. Встановлені лампи працюють у якості дифузного екрану, вони розташовані по колу. А це означає, що вам не потрібен буде ніякий додатковий абажур для девайса. Жорстко світити лампа Heng Balance і так не буде, можна навіть дивитися прямо на неї, не мружачись.

Heng Balance Lamp

Лампа Heng Balance Lamp була представлена в якості предмета кампанії на Kickstarter. Розробники збирали лише 10 000 $ на виробництво, але вже зараз "баланс" за зборами перевищив 180 000 $. Попереду ще більше двох тижнів на збори. Мінімальна сума, за яку можна стати володарем однієї з таких оригінальних ламп, становить 42 євро. За цю суму ви отримаєте одну лампу Heng Balance. Доставка можлива по всьому світу. Відправлення за попереднім замовленням з кампанії на Kickstarter почнеться вже в червні цього року.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар