Розумні світлові панелі Aurora повністю контролюються через мобільний додаток

Розробники з Nanoleaf припасли під новий рік набір цікавих світлових панелей для житлових приміщень, які отримали назву "Aurora". Це модульна розумна система, що дає користувачеві можливість контролювати кожну світлову панель через смартфон. За допомогою налаштувань на смартфоні можна підключати і відключати окремі панелі, а також просто зменшувати освітленість або змінювати кольорову палітру.

А для тих користувачів, які не хочуть постійно хапатися за смартфон, щоб приглушити освітлення, передбачено окремий модуль управління. На цьому модулі розташована одна кнопка для включення і виключення. І ще одна — для вибору або завантаження попередньо збереженої світлової сцени. Кожна сцена являє собою певну колірну гамму обраної користувачем кольорової палітри.

Світлові панелі Nanoleaf Aurora

Якщо у вас є Apple Home Kit, ви зможете також просити Сірі перемикати кольори замість вас на ті, які найбільше хочеться побачити прямо зараз. Супутній додаток для управління світловими панелями є на iOS і Android. І там дійсно є де розвернутися. У додатку вже є більше 16 мільйонів колірних відтінків, з яких користувач може вибирати найпривабливіші для нього, а потім швидко їх міняти.

В Nanoleaf обіцяють підключити сумісність з IFTTT, DMX Wireless Control і Amazon Alexa в найближчому майбутньому. Зв'язок світлових панелей зі смартфоном зараз здійснюється через Wi-Fi (2.4 GHz). Кожна світлова панель повинна пропрацювати 25 000 годин. Ширина кожної трикутної панелі становить 24 см з кожного боку. Трикутники рівносторонні.

Розумні світлові панелі Aurora

Набори Aurora Smarter Kit від Nanoleaf (з дев'ятьма світловими панелями в комплекті) вже зараз доступні по всьому світу за 200$ (без урахування доставки). Усередині США набори доступні також не тільки через виробника, а й з BestBuy. Розширені набори Aurora обійдуться в додаткові 60$ (в них входить ще 3 запасних світлових панелі). Додаток для настройки та управління на Android чи iOS йде безкоштовно.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар