Гаджет tapdo використовує відбитки ваших пальців для управління розумними девайсами

Припустимо, ви використовуєте кілька розумних пристроїв, що вимагають віддаленого контролю. І, швидше за все, у вас стоїть на смартфоні кілька додатків для цього. Що вас, напевно, дратує. Що ж, пристрій tapdo призначений для спрощення всього процесу управління. Це пристрій, здатний контролювати різні девайси за допомогою зчитування відбитків ваших пальців. Для перемикання потрібно прикладати до нього різні частини ваших різних пальців.

Девайс tapdo зв'язується з вашим мобільним телефоном по Bluetooth LE. На смартфон встановлюється супутній додаток, яке в свою чергу зв'язується з усіма іншими додатками від розумних домашніх пристроїв, що стоять на телефоні. З його допомогою можна навіть контролювати функції самого смартфона.

Гаджет TapDo

Насамперед ви встановлюєте додаток на телефон. А потім налаштовуєте, які специфічні завдання будуть виконуватися при прикладанні до пристрою tapdo фаланг пальців. Вибираєте завдання, прикладаєте частину пальця до девайсу, система запам'ятовує. Так запрограмувати, наприклад, можна прикладання середньої фаланги вказівного пальця на включення/вимикання музики. А першою фалангою того ж пальця — змінювати гучність або перемикатися між треками.

Додаток TapDo

На додаток, щоб краще організувати управління, можна встановити прив'язку певних девайсів на певні пальці. Поки вказівний палець буде керувати музичним програвачем, середній буде налаштовувати і перемикати домашнє LED-освітлення. А за допомогою третього пальця можна відповідати на вхідні дзвінки смартфону. Як вам буде зручно, так і налаштовуєте.

Розробники планують в лютому запустити кампанію на Kickstarter зі збору коштів на виробництво девайса tapdo. Якщо згадувати минулі проекти від тієї ж компанії, можна припустити, що коштувати керувальні вузли будуть близько 100$ за одну штуку. У вартість одного девайса будуть входити знімний ремінець і кліпса. А поки кампанія не запущена і подробиць про виробництво немає, можна оцінити саму технологію на представленому розробниками відео.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар