Гаджет Kissenger Robotic для смартфона дозволить цілуватися на відстані

По всьому світу повним повно людей, що знаходяться на відстані від своїх коханих. Відносинами на відстані вже нікого не здивувати, трагічними і ультра-романтичними вони вже перестали бути, перетворившись на буденність. Для таких людей і було розроблено "поцілунковий" девайс Kissenger, що дозволяє обмінюватися поцілунками на відстані. Зробити це можна, торкнувшись гумової панелі на самому девайсі, на який встановлюється ваш смартфон.

Kissenger - це парний пристрій, що дозволяє власникам обмінюватися поцілунками на відстані в режимі реального часу. Його було розроблено дослідниками з Лондона, що спеціалізуються на захопленні рухів. Творцем пристрою стала жінка на ім'я Емма Ян Жан, за її словами ця дія спрямована саме на тих, хто підтримує відносини на відстані. Працює пристрій з системою iOS. Для початку в нього необхідно встановити ваш iPhone, дочекатися, щоб партнер зробив те ж саме, а потім торкнутися губами силіконової панелі, усередині якої розташовані сенсори. Звичайно, робити це необхідно обом одночасно, щоб відчуття були максимально автентичними.

Пристрій Kissenger Robotic

Сенсори збирають дані про тиск губ на силіконову панель, а також запам'ятовують їх відбиток. Потім ці дані в режимі реального часу передаються між девайсами. Емма Ян Жан вважає, що цей пристрій підійде і для того, щоб родичі отримали можливість на свято чмокнути в щоку улюблену бабусю, яка знаходиться від них на відстані. Дослідниця запланувала ряд лабораторних тестів, де будуть досліджуватися практичні і гедоністичні аспекти роботи з цим пристроєм.

Kissenger Robotic

В одному тесті братимуть участь люди, що перебувають у відносинах на відстані. Вони визначатимуть корисність пристрою на основі отриманих відчуттів і досвіду використання. Дослідники планують навіть заміряти серцевий ритм і внутрішньовенний тиск, щоб визначити, чи має поцілунок через Kissinger таку ж дію, як і справжній. Також девайс буде тестуватися на незнайомих людях, щоб визначити рівень відчуттів і виникнення емпатії між партнерами.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар