Портативна приставка PGS для PC-ігор

З початком ери смартфонів багато кто пророкує занепад д для портативних ігрових консолей. З 2011 року Nintendo продала 60 мільйонів приставок 3DS, а консоль PS Vita було продано лише в кількості 14 мільйонів штук. У PSP і Game Boy справи йдуть краще, але пора визнати, що ера портативних консолей дійсно закінчується. Але ось з'явилася нова портативна приставка, яка виходить за межі можливостей їй подібних. Пристрій PGS обіцяє користувачам можливість грати в потужні PC-ігри.

Portable Gaming System (PGS) виглядає як щось середньє між смартфоном і 3DS. Але функціонує пристрій як нормальний такий ігровий ноутбук. Приставку оснащено процесором Intel Atom x7-Z8750, потужною відеокартою Intel HD Graphics і 8 Gb оперативної пам'яті. Ранні тести демонструють, що на приставці вільно йдуть гри ААА-класу.

  Приставка portable gaming system

На середніх налаштуваннях з частотою 30fps підуть такі ігри як Dark Souls 2, Batman: Arkham City і Metal Gear Rising: Revengeance. На мінімальних параметрах йдуть Devil May Cry і Mirror's Edge.

Звичайно, геймера, комп'ютер якого тягне найостанніші ігри, параметри ігрової консолі навряд чи змусять надихнутися. Але для портативного девайса і навіть смартфона вони дійсно непогані. Розміри пристрою наближені до смартфонів   — 164 х 84 х 18 мм, діагональ основного екрану   — 5.7 дюйма. Роздільна здатність — 2560 х 1440. Працює пристрій як під Windows 10, так і під Android 6. Розробники також обіцяють й інші, що стали нам звичними, можливості   — Bluetooth, GPS, фронтальна і задня камери.

Консоль PGS

Консоль   PGS буде поставлятися в двох версіях   — Lite і Hardcore. Технічні характеристики відрізняються тільки за кількістю пам'яті. Модель PGS Lite оснащена 4 Gb оперативної пам'яті, а PGS Hardcore   — 8 Gb. Вільне місце для установки ігор на Lite   — 64 Gb, на Hardcore   — 128 Gb. З огляду на те, скільки важать сучасні ігри ААА-класу, на пристрій поміститься 2-3 гри, але можна додати зовнішньої пам'яті на 512 Gb.

З вбудованим WiFi модулем ігри потенційно можна буде стрімити на робочий стіл PC або консолей Xbox і PS4. Так що ви зможете просто валятися на своєму ліжку з портативною консоллю, а всю основну роботу на себе візьмуть потужніші пристрої.

Якщо чесно, це все звучить занадто добре, щоб бути правдою. Особливо з огляду на встановлену ціну в 350 $. Але повноцінно судити поки рано, приставка Portable Gaming System зараз виставлена ​​на Kickstarter. Ранні моделі можна замовити за 230 $ (Lite) і 280 $ (Hardcore). Але отримати в руки консоль можна буде лише у березні 2017 року, якщо збори підуть за планом.

Оцініть матеріал
(7 голосів)

Залишити коментар