Samsung представляє UFS флеш-карти нового покоління

Наші камери і дрони регулярно модернізуються, ми постійно вимагаємо від них більшого. І тепер нам потрібні були швидші накопичувачі для пристроїв. Представники Samsung першими запропонували випробувати карти пам'яті нового покоління. Це нові універсальні флеш-накопичувачі, того ж розміру, що і microSD. Але переносити з них і назад інформацію ви будете в рази швидше.

Накопичувачі базуються на новому JEDEC UFS 1.0 стандарті, який дозволяє прискорити передачу даних, а також покласти край необхідності підбирати адаптери для різноманітних карт (інші просто не потрібні). В Samsung заявили, що швидкість передачі даних нових карт складає 512 Mb за секунду, а це в п'ять разів швидше, ніж у стандартних microSD. І схоже зі швидкістю накопичувачів SATA SSD.

Що в результаті? В Samsung обіцяють, що перенесення фільму у високій якості вагою в 5 Gb займе близько 10 секунд. На карту microSD такий же фільм переноситься за 50 секунд зі швидкістю 95 Mb за секунду.

UFS флеш-карти від Samsung

Розробники не тільки поліпшили послідовну швидкість зчитування. На картах нового покоління значно покращено і довільне зчитування. Карта місткістю в 256 Gb працює з інтенсивністю в 40 000 IOPS, що в 20 разів швидше, ніж інтенсивність довільного зчитування з microSD-карт в 1 800 IOPS.

Швидкість запису також радикально піднялася. В Samsung обіцяють інтенсивність в 35 000 IOPS на довільному зчитуванні для карти в 256 Gb. Це в 350 разів швидше, ніж у стандартної microSD. Послідовна швидкість запису в 170 Mb за секунду практично в два рази перевищує навіть швидкість запису на флешку SanDisk Extreme Pro.

Таким чином, коли справа доходить до перенесення файлів на комп'ютер з флешки і назад, карти нового покоління пропонують покращений час скачування, підвищену швидкість зчитування і меншу буферизацію даних. Цей швидкий та ефективний накопичувач підтримує безліч команд і командних запитів.

Вартість карт ще не була оголошена, але вже відомо, що поставлятимуться вони з різною кількістю вільного простору: на 32, 64, 128 і 256 Gb. Однак, варто враховувати, що якщо контактна конфігурація на новій карті буде відрізнятися від microSD перейти на цей накопичувач відразу буде не так просто.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар