Використання Gorilla Glass для вітрового скла Ford GT

Gorilla Glass - особливо міцне скло, отримане в результаті спеціальної хімічної обробки, має підвищену стійкість до подряпин, відколів та інших механічних пошкоджень. Ще не так давно його застосовували виключно для мобільних девайсів. Проте співробітники компанії Ford звернули увагу на цю інноваційну розробку й вирішили використати її у конструкції нового суперкара Ford GT.

Gorilla Glass буде використано для вітрового скла і кришки моторного відсіку. Випробування показали, що це скло відмінно проходить краш-тести та має високий опір до будь-яких пошкоджень. Ні каміння, що летить з-під коліс проїжджаючих повз автомобілів, ні випадкові удари його не лякають.

Використання Gorilla Glass для вітрового скла Ford GT

Завдяки легкості скла планується зменшити вагу авто на 5,5 кг, що плідно позначиться на динамічності та економічності Ford GT. При цьому аеродинаміка автомобіля не порушується. Перші моделі, за обіцянками творців, вийдуть з конвеєра вже в кінці 2016 року, і можна буде оцінити даний суперкар в дії. Крім особливого скла, він буде вирізнятися кузовом, зробленим з вуглецевого волокна, та потужним двигуном Eco-Boost V6.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар