Вже доступний ідеальний макіяж за допомогою 3D-принтеру

Розробники розумних пристроїв подарували радість візажистам та усім жінкам, що не нехтують можливостями тональних засобів. Створено помічник, який приготує тональну основу, що ідеально підходить саме до Вашого відтінку шкіри - 3D-принтер для макіяжу.

Придбати основу, яка надасть обличчю красивий однорідний колір, добре поєднається з відтінком очей і волосся – це складне завдання. Вирішувати його жінкам доводиться постійно. Вони витрачають час в магазинах косметики із кожною зміною сезону, та з появою вікових змін на шкірі.

Adorn make up 3D printer

Пристрій Adorn - гаджет із ємністю для змішування та зберігання тонального засобу. Він сканує обличчя користувача за допомогою спеціального датчика. Після цього проводить оцінювання результату та змішує основи різних відтінків, щоб отримати індивідуальний колір для кожної конкретної людини. Сканувати особливості кольору шкіри можна скільки завгодно разів.

Adorn make up 3D printer

Складається 3D-принтер з оптичного сканера та ємностей-картриджів, у які заправляють косметичну основу різних відтінків. Купити Adorn можна за $ 140, а заправка кожного нового картриджу коштує $ 20.

Adorn make up 3D printer

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар