SiSpi - павукоподібні 3d роботи від Siemens

3D-принтери кожного дня стають все більш досконалими. Нещодавно фахівці з компанії Siemens створили павукоподібних роботів SiSpis, які здатні працюючи спільно створювати складні структури і поверхні.

Створені командою науково-дослідного департаменту Siemens Corporate Technology, ці пристрої являють собою останнє на даний момент досягнення в розробці автономних мобільних виробничих механізмів. Співробітники компанії впевнені, що SiSpis матимуть широке застосування у виготовленні механізмів і конструкцій різного ступеня складності.

« Ми плануємо використовувати автономних роботів для створення цілого ряду структур, таких як корпуси автомобілів, кораблів і фюзеляжі літаків, за допомогою адитивних технологій » &Ndash; говорить Лівіо Даллоро, глава команди фахівців, відповідальних за розробку і створення робопавуків.

SiSpi - павукоподібні 3d роботи від Siemens

Цих крихіток виготовили практично в домашніх умовах і оснастили модифікованою версією програмного забезпечення NX PLM. Кожен SiSpis забезпечений екструдером, подібним до тих, що зустрічаються на традиційних 3D-принтерах. В якості витратного матеріалу для тривимірного друку роботи використовують уже знайомий нам PLA-пластик, або полілактид.

SiSpi - павукоподібні 3d роботи від Siemens

Робопавуки мають здатність орієнтуватися у навколишньому просторі завдяки встановленим на них камерам і лазерним сканерам.

Знаючи радіус дії своєї друкарської руки, « павучок » вирахує, яку частину майбутнього механізму він зможе створити, а інші роботи будуть використовувати ту ж техніку для будівництва сусідніх ділянок.

SiSpi - павукоподібні 3d роботи від Siemens

Так як SiSpis забезпечені камерами і лазерними сканерами, про що вже згадувалося вище, вони завжди знають, де у даний момент часу знаходяться, і з легкістю розрахують дорогу до зарядного пристрою. При цьому, коли один з « павучків » потребує підзарядки, інший може з легкістю його замінити без шкоди для виробничого процесу.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар