Глибоководний робот OceanOne зі Стенфордського університету збирається вкрасти всі наші піратські скарби!

Ми давно зрозуміли, що призначення сучасних роботів полягає в тому, щоб красти і займати наші робочі місця. А тепер ще й ці безрозсудні розробники зі Стенфордського університету сконструювали робота, який незабаром зможе знайти і вкрасти всі наші піратські скарби! Адже цей шарнірний андроїд здатний занурюватися на глибоководне морське дно і самостійно досліджувати його.

Глибоководний робот OceanOne зі Стенфордського університету

Благо, на даний момент, робот OceanOne повністю залежить від оператора. Людина зможе через камери побачити теж саме, що бачить цей андроїд-дослідник. Робот оснащений базовим штучним інтелектом і автономністю, але за тим, щоб він не пошкодив тендітні корали або окремі знахідки із затонулого корабля, необхідно уважно стежити. Оператор зможе чітко проконтролювати всі тактильні реакції андроїда OceanOne, він отримає можливість відчувати все, що робот робить.

Глибоководний робот OceanOne зі Стенфордського університету

Океанографічні дослідники насправді давно вже використовують дистанційно керовані всюдиходи. Але підводні здатності таких всюдиходів зазвичай дуже обмежені. На них встановлюють грубі роботизовані руки або великі пінцети, здатні тільки бездумно хапати об'єкти. Андроїд OeanOne практично такий же функціональний, як Атлас від DARPA, але сконструйований нестандартно для полегшеного маневрування під водою.

Глибоководний робот OceanOne зі Стенфордського університету

Компактний розмір робота також дозволить йому без проблем пробиратися під уламки кораблів, які занадто малі для дослідження з субмарин і батискафів, але при цьому перебувають занадто глибоко під водою для людей-дайверів. На жаль, нам не доводиться сподіватися на те, що роботи OceanOne стануть добровільно ділитися з нами виявленими на морському дні золотими дублонами.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар