Новий підводний дрон CCROV вже готовий до занурення

Розробникам глибоководних дронів доведеться трохи потіснитися, зустрічаючи нового конкурента. Дрон CCROV став предметом чергової краудфандингової кампанії. Функціональність у нього досить базова, особливо у порівнянні з іншими підводними моделями. Але є у дрона і перевага перед ними, яка полягає в наявності інтегрованої камери з роздільною здатністю в 4K, здатної транслювати відео оператору в режимі реального часу.

Однак, щоб передавати відео в режимі реального часу, дрона потрібно тримати на повідку. Буквально — на кабелі довжиною від 20 до 100 метрів. Кабель намотується на котушку, яка служить ще і панеллю управління. Саме вона зв'язується по Wi-Fi з мобільним девайсом оператора (на iOS або Android) або опціональним джойстиком. На мобільний девайс встановлюється додаток для перегляду зображення з камери дрона. Через цей додаток також здійснюється контроль CCROV на глибині максимум до 100 метрів.

Підводний дрон CCROV

Камера з роздільною здатністю в 4K знімає з частотою в 25 fps. Дрон CCROV також оснащено чотирма прожекторами в 250 люменів і шістьма двигунами. Чотири двигуна потрібні для горизонтальних пересувань, два інших дозволяють пристрою пересуватися вертикально. Розробники повідомляють, що здатність пересуватися вертикально дає можливість зменшити радіус повороту. З трьома або чотирма двигунами такого не добитися.

Дрон CCROV

Батарея заряджається протягом 90 хвилин. На одному заряді дрон зможе вільно пропрацювати близько години. Батарею також встановлено в систему управління, до якої кріпиться кабель.

Нижче ви можете подивитися відеоролик даного пристрою, або ж відвідайте сторінку, де представлені всі відео новинок науки і техніки нашого сайту.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб придбати підводного дрона CCROV для особистого користування, вам буде потрібно відправитися на портал Indiegogo та інвестувати гроші в майбутнє масштабне виробництво. За 1599$ ви зможете отримати пристрій з кабелем довжиною 25 метрів, коли (і якщо) виробництво почнеться. У роздрібний продаж девайси планують відправляти за ціною в 2699$. Подивитися на можливості дрона можна на відео, представленому розробниками.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар