Нова GoPro Karma виглядає як самий різносторонній дрон

Розробник GoPro анонсував свою довгоочікувану платформу Karma, вихід якої вже кілька разів відкладався. Це складаний дрон, в комплекті з яким йде рюкзак для перенесення, знімний стабілізатор і простий контролер з вбудованим дисплеєм. Весь цей комплект обійдеться користувачам у 800$, у продажу повноцінно з'явиться вже протягом місяця, до жовтня.

Нік Вудман, засновник і керівник GoPro, про портативність і багатофункціональність платформи на її презентації говорив дуже багато. "Це більше, ніж дрон", — повторив він кілька разів. Так воно і виявилося.

Дрон GoPro Karma

Платформа Karma включає в себе три девайса: самого дрона, контролер і стабілізатор, який можна зняти і встановити в якості штатива або кронштейна. Цей стабілізатор сумісний з іншими вже існуючими тримачами GoPro — ви зможете прикріпити його до своїх грудей, а потім відправитися ганяти на велосипеді по гірських схилах, при цьому знімаючи відмінне рівне відео. Сам дрон може літати зі швидкістю 56 км/год, максимальний час роботи на одному заряді — 20 хвилин. Радіус з'єднання дрона становить 1 км.

Дрон GoPro Karma, вид зверху

Найбільш інноваційним виглядає контролер дрона. На відміну від популярного DJI Phantom, вам не потрібен буде смартфон для управління дроном Karma. Компактний контролер вже забезпечено тачскріном, на якому транслюватиметься зображення з камери. Через цей же тачскрін можна вийти в меню налаштувань управління дроном GoPro Karma.

Контролер для дрон GoPro Karma

В GoPro також представили додатковий додаток до Karma, який отримав назву Passenger. Він дозволяє управляти камерою іншій людині. Тому що знімати круте відео, виконуючи при цьому трюки і намагаючись не врізатися в дерево, буває досить проблематично. А ось про автономні режими дрона в GoPro особливо не поширювалися. Але вони, судячи з представлених розробником матеріалів, є. Перемикатися між запрограмованими режимами типу Dronie і Orbit можна буде одним дотиком до тачскріну. Поки невідомо, чи є функція проходження за пілотом дрона, але буде дуже дивно, якщо в GoPro про неї не подбали.

Рюкзак для дрона GoPro Karma

Дрон GoPro Karma буде сумісний з моделями камер Hero 5 Black, Hero 5 Session, Hero 4 і Hero 3. За 800$ ви отримаєте тільки комплект з самого дрона, рюкзака, контролера і стабілізатора. Можна заплатити 1100$ і отримати до цього набору камеру Hero 5 Black. Або 1000$ за набір з Hero 5 Session. Відправка першим покупцям почнеться вже 23 жовтня.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар