3D-принтер Mcor Arke друкує з паперу

Складно собі уявити матеріал, на якому б не друкував 3D принтер. На минулій нещодавно виставці CES компанія Mcor запропонувала на суд громадськості 3D-принтер Mcor Arke. І хоча виріб – далеко не перший паперовий принтер серед досягнень бренду, своїми особливостями нова модель може похвалитися.

Mcor Arke впевнено створює кольорові об'ємні предмети, які можуть легко піддаватися вторинній переробці. Основна відмінна риса від відомого багатьом флагмана лінійки Iris HD полягає в набагато більшій економічності, малих розмірах та більш привабливій ціні. Орієнтовна вартість девайса становить 5995 американських доларів при вазі всього лише 50 кг. При цьому « еталонний » Iris HD коштує від 36 400 до 47 600 доларів і має втричі більшу вагу.

Створення новинки мотивували як прагнення розробників зробити екологічну обстановку сприятливішими, так і тяга до освітніх цілей. У Mcor впевнені, що новинка незабаром повинна стати обов'язковим атрибутом кожного класу або дослідницької лабораторії.

3D-принтер Mcor Arke модельний ряд

Основним витратним матеріалом, що використовується у новому 3д принтері, є спеціальний папір. Важливо, що його ціна значно нижча ніж у аналогів. Компанія заявляє, що друк на цьому папері заощадить 80-90 відсотків вартості, які йдуть на виробництво неопрена або гуми, на яких зазвичай працюють подібні пристрої. При цьому такий папір повністю розкладається.

Активний продаж Mcor Arke почнеться з квітня 2016 року. Виробник вже отримав 2500 заявок на постачання нового 3D-принтера.

3D-принтер Mcor Arke вироби з паперу

3D-принтер Mcor Arke друкує з паперу

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Новини персональних комп'ютерів і комплектуючих до них:

arrow_back Геймерский ПК моноблок від MSI, Gaming 27XT Ультрабук Latitude 12 7000 від Dell arrow_forward

Залишити коментар