Технології безпілотних авто Ford, радари Ultra Pack від Velodyne

Американський автовиробник Ford анонсував створення інноваційного радара LiDAR, який став новою сходинкою у розвитку світового безпілотного автотранспорту. Розробник із Силіконової долини – фордовська донька Velodyne – презентувала компактний радарний датчик третього покоління. Зона дії високотехнологічної радарної установки досягає 200 м навколо безпілотника. Мініатюрний сенсор може кріпитися і на дзеркалі, та представляє собою елегантний непомітний пристрій.

Радар « Ultra Pack » формує в режимі реального часу об'ємну карту місцевості під час руху автомобіля, а ПЗ від Velodyne дозволяє вирахувати всі ймовірні дорожні ситуації. У найближчі кілька місяців компанія Форд планує оснастити свій безпілотний парк в кількості 30 автомашин Fusion Hybrid новим радаром Ultra Puck. Ралі в тестовому режимі пройде по автострадах Мічигану, Арізони і Каліфорнії.

Ultra Puck від Velodyne три покоління радарів

Ultra Puck від Velodyne установка на авто

Слід зазначити, що безпілотні автомобілі Ford – найчисленніша група авто в США, які можуть пересуватися без участі водія. Компанії-конкуренти Google і Tesla володіють в 3 рази меншим безпілотним автопарком. Tesla, як відомо, у своїх розробках взагалі не використовує подібні радари. Google також користується пристроями від розробника LiDAR, але ці радари, що встановлюються на дах машини, менш зручні і набагато масштабніші, що впливає на аеродинамічні параметри при русі транспортного засобу.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар